1. HABERLER

 2. ADS

 3. Lavabo Açma Star Tesisat
Lavabo Açma Star Tesisat

Lavabo Açma Star Tesisat

Star tesisat lavabo açma konusunda oldukça deneyimli bir firmadır. Sizde üstün hizmetlerimizden kolayca yararlanabilirsiniz.

A+A-

Profesyonel tesisat hizmetinin günümüzün karşılığı, gerçek bir tesisat hizmetinin sorunsuz olarak verilmesiyle eşdeğer olmaktadır. Bunun en önemli olan, tesisata zarar vermeden bir hizmetin en uygun bir şekilde verilmesidir. Star Tesisat, bu konuda hizmetini tüm beklentilere uyarlamakta ve iyi bir hizmet düzenini de müşterilerine sağlamaktadır. Çeşitli hizmetini birçok periyoda uygun olarak vermekte ve aynı zamanda teknolojiden de bu konuda geri kalmamaktadır.  Star Tesisat;

 • Tesisat konularında lavabo açma ve diğer tıkanıklarda yaşanan sıkıntıları gidermek,
 • Gittiği müşterilerini mağdur etmeden beklentilerini karşılayabilmek,
 • Teknolojiyi tesisat ile bütünleştiren bir hizmeti verebilmek,
 • Başka tesisat masraflarını ortaya çıkarmamak,
 • Yaptığı işten emin ve karşı tarafı da bu konuda memnun eden

Bir hizmet düzenine sahiptir. Bu yüzden de İstanbul’da tercih edilen ilk firma olması, verilen hizmetin güveni ile doğrudan bir içeriğe sahiptir. Beklentilerin alınabilmesi, sürdürülebilmesi ve her zaman daha iyisinin sağlanması için tüm bu akıbet, iyi ve yararlı sonuçlara göre her verildiğini de bu vesile ile ifade edebiliriz.

Tesisat konularında sorunlar ne ise, Star Tesisat ise bu konularda merhem olma ve durumu düzeltme prensibinde sağladığı bir hizmet anlayışı bulunmaktadır. Günün teknolojisini uzman tesisatçı ekipleri ile modern cihazlar ile sağlaması da bu konuda gerekli inceliği de gösteriyor. Sonuç olarak her bir tesisat problemi için geliştirilmiş özel bir hizmet ve buna uygun bir cihaz, en iyi şekilde akıbetin sağlanabilmesi için verilmektedir.

makale-ortasina-konulacak-resim.png

İstanbul’un Her Bir Köşesine Ulaştırılan Hizmet

Tesisat sorununun ne zaman çıkacağı hiçbir zaman belli olmaz. Bizlerden kaynaklanan durumlardan dolayı ya da zamana paralel olarak gelişen diğer kimyasal etmenlerden dolayı, tesisatlar da sorunlar çıkabilmektedir. Bu en iyi kaliteye sahip olan sistemler içinde dahildir, diğer sistemler içinde. Bu yüzden sorun ne olursa olsun buna yapılması gereken müdahalenin de iyi bir şekilde yapılandırılması ve şekillendirilmesi gerekiyor. Böylece istenilen sonuç alınaraktır. Star Tesisat;

 • İstanbul’da her adrese giderek tesisat konularında sorunları gidermektedir
 • Gittiği her bir adreste uzman ekipler çalışmakta ve müşterilere güler yüz ile hizmet verilmektedir,
 • Kullandığımız cihazlar her zaman kalite ön planda olarak son teknolojik cihazlarımız ile oluşmaktadır.
 • Tesisatınıza ya da başka bir yere zarar vermeden temiz bir işlem yapmaktadırlar,
 • Sorunun tüm ayrıntıları ile en uygun müdahaleyi, teknolojiden yardım alınarak, deneyimli tesisatçı bilinçlerine bırakılmaktadır.

Böylece her bir tarafa yayılan ve talep gören hizmetleri ile Star Tesisat’ın beklentilerini karşıladığını ve 2005 yılından beri tercih edildiğini ifade edebiliriz. Kurulduğu yıldan bugüne kadar da her zaman beklentileri karşılaması ve hizmetini aksatmadan sürdürmesi, verdiği hizmetin kalitesini de göstermektedir.

makale-icine-konulacak-2.-resim.png

Star Tesisat Hangi Konularda Hizmet Sağlıyor?

Tesisat sınırlı bir kavram değildir ve her zaman çok büyük bir işleve sahip olan etmeni barındırıyor. Bu yüzden de bir firmanın üzerine düşen görevi, tesisat konusunda yaşanan sorun ne ise ona göre bir çözüm üretilmesi ve çarenin buna paralel olarak alınmasıdır. Böylece istenilen sonuçlar beklentilere uygun olarak alınacaktır.

Örneğin;

Lavabo ve Gider Boruları Tıkanıklıkları; Lavabo açma hizmetini sağlayan Star Tesisat, günümüzde en çok yaşanan bu tür problemlerde, basit ve geçersiz yöntemleri kullanmamaktadır. Kullandığı yöntem en iyi sistemleri taşımaktadır. Yani yapılan tesisat işleminde lavabo açma hizmeti için kameralar ile öncelikle gider borularının içi incelenir. Tıkanıklık her nerede ise tespit edilir ve sonrasında diğer aşamaya geçilerek, istenilen sonuç direkt olarak alınır. Kırma işlemi olmadan ve borularınıza zarar gelmeden, tıkanıklık açan son model bir makine ile, uygun aparat takılarak, makinenin hortum ucu borunuzun içerisine yerleştirilir ve tıkanıkların tespit edildiği noktaya ilerletilerek çalıştırılır. Sonrasında tıkanıklıklar yok edilir ve borunun içi tertemiz oluncaya kadar, tekrar tekrar kontrol işlemleri yapılmaktadır.

Peteklerin Isı Kaybı Yaşaması: Bir diğer tıkanma konularında peteklerimizde devreye giriyor. Fakat buradaki tıkanmadan kasıt, peteğin iç sistemindeki su kanallarının yollarının tıkanması ve suyun peteğin içerisinde tam bir sirkülasyon ile devir daim yapmamasıdır. Bu nedenle peteğin ilk başlarda yaydığı ısı, kireçlerin ve tortuların birikmesinden dolayı düşmekte ve sıcaklık düştüğü içinde kombinin ayarı yükseltilmektedir. Buna dayalı olarakta, çok büyük faturalar can sıkıntısına neden olabilmektedir.

Elbette peteğin bir bölümünün ısınması ve bir tarafının soğuk kalması da aynı konuya paralel bir ilişkiye çıkmaktadır. Star Tesisat bu konuda da en iyi makine sistemlerini kimyasal ile birlikte kullanarak, peteğin iç sisteminde belirli bir sıcaklığa gelmiş olan kimyasal ve suyu bir anda basınçlı su ile gezdirir. Bu işlem bir süre devam eder ve tüm pislikler filtreye takılarak ve giderilerek, petekleriniz tertemiz olur. Böylece normal ayarda istediğini sıcaklıkta ısınabilirsiniz.

Belirlenemeyen ve Hep Kırıp Dökme İle Yapılan Su Kaçakları: Lavabo açma ve peteklerin temizliğinin yanı sıra, su kaçakları da sıkça görülen bir durumdur. Gözle görülemediği ve görülebilmesi içinde duvarlar kırıldığından dolayı, işini bilmeyen ya da teknolojiyi kullanmayan tesisatçılar büyük sorunlar çıkarabilir. Fakat Star Tesisat herhangi bir kırma işlemi olmadan duvarın arkasında akustik dinleme cihazı ile tüm su kaçaklarını tespit etmektedirler.

Star Tesisat Sitesinde Müşterilere Verilen Hizmetleri

Lavabo açma dahil olmak üzere diğer tüm tesisat konularınız için birçok hizmet verilmektedir. Bunlar içerisinde;

 • İşim Acil,
 • Hemen Sizi Arayalım,
 • Skype İle Görüşme,
 • Sorun Cevaplayalım,
 • Talep Formu,
 • Uzmana Sorun

Gibi hizmetler, sizler için verilmektedir. Lavabo açma, petek bakımı, su kaçakları ve diğer tüm tesisat konuları için merak ettiklerinizi bu yolla alabilirsiniz. Ayrıca site üzerinde yer alan İletişim bilgileri üzerinden de Whatsapp dahil olmak üzere diğer tüm telefon numaralarını arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler