1. HABERLER

  2. ADS

  3. Magic Slim tayt kullanıcı yorumları
Magic Slim tayt kullanıcı yorumları

Magic Slim tayt kullanıcı yorumları

Magic Slim tayt kullanıcı yorumları

A+A-

 

                Son zamanlarda adını çokça duyduğumuz ve her geçen gün daha fazla kullanıcı kitlesine sahip olan Magic Slim tayt hakkında kullanıcıları neler dediler? Gerçekten bir tayt giyerek basen, kalça, karın bölgelerindeki yağları eritmek ve vücudu sıkılaştırmak mümkün mü? Bu taytı almak için kaç lira ödememiz gerekiyor? İşte Magic tayt ile ilgili yapılan yorumlar.

Yağ yakan diyetler tarihe gömülecek;

                Öncelikli olarak yağlarını yakmak için diyetler yapmış, bitki çayları içmiş hanımlar inceltici tayt zayıflatıcı taytı kullanarak hayallerindeki vücuda kavuştuklarında olumlu geribildirim olarak yağ yakan diyetlerin tarihe karışacağından bahsetmişler. Geniş bir perspektiften bakılacak olursa günümüzde hanımların yağ yakmak ve zayıflamak için başvurduğu ilk yol diyet ve bitki çayları oluyor. Akıllı kadınlara layık bir yöntemle bir tayt giyerek yağlarınızı yakmanız mümkün, evet. Ancak durum yalnızca bununla sınırlı değil. Üretici firmanın özellikle üzerinde durduğu bir konu var ki o da hareket etmek.

İşin sırrını çözün;

                Birinci sınıf kalite kumaş kullanılarak yapılmış bir tayt içerisine mikro kapsüller ile bitki özü koyulmaktadır. Her hareket edildiğinde öz bu kapsülleri patlatmakta ve vücudunuzla temas etmektedir. Bu temas hissedilemeyecek, gözle görülemeyecek kadar küçük olmaktadır elbette. Taytı giyip hiç hareket edilmediği takdirde diyet ve bitki çaylarında olduğu gibi sonu hüsran ile bitecektir. Bu sebeple magic slim tayt ile beraber bolca spor yapmalısınız.

Tayt ile ilgill neler bilinmeli?

  • Magic tayt makinada yıkanmamalı, makinada kurutulmamalıdır. Elde yıkanmalı ve doğal kurutulmalıdır. Çamaşır suyu asla değdirilmemelidir.
  • 12 yaşından küçükler, hamile hanımefendiler ve bitkisel ürünlere fazla duyarlılığı (alerjisi) olanlar taytı kullanmamalıdır.
  • S den XL a kadar (36-52 arası) tüm bedenlerde http://www.magicslimtayt.gen.tr/ zayıflatan tayt bulmanız mümkündür.
Önceki ve Sonraki Haberler