1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Malezya’da Zeytin Dalı Harekatı'nın Başarısı İçin Hacet Namazı
Malezya’da Zeytin Dalı Harekatı'nın Başarısı İçin Hacet Namazı

Malezya’da Zeytin Dalı Harekatı'nın Başarısı İçin Hacet Namazı

Malezyalı Müslümanlar Zeytin Dalı Harekatı'nın başarılı olması için hacet namazı kılarak dua etti.

A+A-

KUALA LUMPUR

Malezya'nın Başkenti Kuala Lumpur’daki Hacı Tabung Camisi’nde kılınan akşam namazının ardından Suriye’nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ'a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlatılan harekatı gerçekleştiren Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının başarılı olması için hacet namazı kılındı.

Namazın ardından Türk askerlerinin sağ salim dönmeleri ve Zeytin Dalı Harekatı'nın başarılı olması için topluca dualar edildi.

Harekatta şehit düşen askerler için de ayrıca dualar okundu.

Hacet namazına katılan Malezya’da yaşayan Türklerden Hakan Akçalı, "Bugün burada askerlerimizin Zeytin Dalı Harekatını sağ salim başarılı bir şekilde tamamlaması için hacet namazı kıldık. Namaza Malezyalı kardeşlerimiz de ilgi gösterdi. Malezya halkı bu konuda gerçekten Türkiye’nin arkasında duruyor ve bizi destekliyor.” dedi.

Muhabir: Adem Şalvarcıoğlu

.w3-content { max-width: 100%; margin: auto;} .w3-tooltip, .w3-display-container {position: relative;} .w3-black, .w3-hover-black:hover { color: #fff!important; background-color: #000!important;} .w3-display-left { position: absolute; top: 50%; left: 0%; transform: translate(0%,-50%);-ms-transform: translate(-0%,-50%);} .w3-display-right { position: absolute; top: 50%; right: 0%; transform: translate(0%,-50%);-ms-transform: translate(0%,-50%);} .w3-btn, .w3-button {-webkit-touch-callout: none;-webkit-user-select: none; -khtml-user-select: none;-moz-user-select: none; -ms-user-select: none;user-select: none;} .w3-btn, .w3-button {border: none;display: inline-block;outline: 0;padding: 8px 16px;vertical-align: middle;overflow: hidden;text-decoration: none;color: inherit;background-color: inherit;text-align: center;cursor: pointer;white-space: nowrap;}❮❯Malezya'da Zeytin Dalı Harekatına destekBaşkent Kuala Lumpur’da Hacı Tabung Camisi’nde kılınan cuma namazından sonra Suriye’nin Afrin bölgesinde PYD/PKK ve DEAŞ mensubu teröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlatılan harekatı düzenleyen Türk askerler için dualar edildi. ( Adem Şalvarcıoğlu - Anadolu Ajansı )26.01.2018 Adem Şalvarcıoğlu1 / 10

Önceki ve Sonraki Haberler