1. HABERLER

  2. AKTÜEL

  3. Mama Sandalyesi
Mama Sandalyesi

Mama Sandalyesi

Mama Sandalyesi

A+A-

Anneler için bebeklerine yemek yedirmek zor bir süreç olabiliyor. Özellikle 6 aydan sonra ek gıdaya başlanması ile birlikte artık yemek yedirmek işkence oluyor. Peg Perego mama sandalyesi kullanışlı olması bakımından annelere büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Anne kucağının yerini 6 aydan sonra mama sandalyeleri alır. Birbirinden farklı renk ve modelleri ile mama sandalyeleri bu süreçte en büyük dostunuz olacak. Bebeğiniz bu sayede oturma ve kendini kontrol etme becerisi kazanırken rahatlıkla ek gıdalarını tüketebilecek.

Ayrıca mama sandalyesi çocuklu her ailenin ihtiyacıdır. Sonrasında tekrar bebek fikri olan aileler için de uzun ömürlü olması bakımından tercih edilmektedir. Sektörün öncülerinde olan Peg Perego bu süreçte en iyi dostunuz olacak.

Bebeğinize yemeğini yedirirken aynı zamanda önüne oyuncaklarını koyabileceğiniz bir bölme de bulunuyor. Bu sayede onlara yemek yedirmek keyifli bir hal alacak. Anne kucağı rahatlığında olan bu ürün ile bebeğiniz büyümeye başladığında kendisi yemek yeme alışkanlığı da kazanacak.

https://www.pegperegoshop.com.tr/mama-sandalyeleri üzerinden modelleri inceleyebilir ve hemen mama sandalyesi sipariş verebilirsiniz.

 

Önceki ve Sonraki Haberler