1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Mars Logistics Yeniden Michelin'i Tercih Etti
Mars Logistics Yeniden Michelin'i Tercih Etti

Mars Logistics Yeniden Michelin'i Tercih Etti

Michelin, lojistik şirketi Mars Logistics ile 2006 yılında başlayan iş birliğini 2020 yılına kadar uzattı

A+A-

İSTANBUL (AA) - Michelin, lojistik şirketi Mars Logistics ile iş birliğini 2020 yılına kadar uzattı.

Michelin açıklamasına göre, lastik ve lastik teknolojisi çözümleriyle müşterilerine 360 derece hizmet sunan Michelin, Türkiye ve Avrupa'nın öncü entegre lojistik hizmet sağlayıcıları arasında yer alan Mars Logistics’in filosundaki araçların bakımını üstlenecek.

Entegre lojistik hizmetleri ile sektörde fark yaratan ve sürekli büyüyerek müşterilerine yenilikler sunan Mars Logistics, iş birliği sayesinde Michelin’in geniş hizmet ağından faydalanacak.

Filoların elverişliliğini optimize edip, operasyonel maliyetlerini düşürerek işletmelerin lastik yönetimini kolaylaştıran Michelin Solutions sayesinde önemli avantaj sağlayacak olan Mars Logistics, kendisi için özel olarak hazırlanan lastik yönetimiyle filosundaki araçların lastik bakımı, kaplaması ve diş açma işlemlerini kolaylaştıracak.

 

- "Mars Logistics’e destek verecek olmaktan mutluyuz"

 

Mars Logistics genel merkezinde gerçekleştirilen imza töreninde konuyla ilgili görüşlerini bildiren Michelin Ağır Vasıta Lastikleri Ticari Direktörü Sertan Akçagöz, “Avrupa’da 80 yıldır toplam 20 ülkede sürdürdüğümüz Michelin Solutions hizmetlerimizi Türkiye’de sektörünün lider şirketlerinden Mars Logistics ile sürdürmekten gurur duyuyoruz. Michelin’in teknolojik ve yenilikçi duruşu eminim ki Mars Logistics’e büyük avantajlar sağlayacak." ifadelerini kullandı.

Michelin Solutions Ülke Satış Müdürü Ali Yalçın ise "Mars Logistics, her türlü kullanım şartlarına uygun lastiklerimiz ve düzenli denetim, yol yardımı gibi hizmetlerimiz sayesinde güvenle seyahat etmeye devam edecek. Mars filosu için oluşturulan özel Michelin Solutions ekibi, her gün operasyonel mükemmellik sunarak, filonun işlerini kolaylaştırıyor ve filo kaynaklarını optimize ederek, operasyonel maliyetleri düşürmenin yanı sıra tam güvenlik sağlıyor. Yakıt tasarrufu için tasarlanan lastikleri sayesinde, yol tutuş, aşınma performansından ödün vermeksizin yuvarlanma direncinde düşüş sağlayan Michelin lastikleri, minimize edilmiş karbondioksit emisyonu ve doğru lastik yönetimi ile doğaya karşı borcunu ödeyerek Mars Logistics ve diğer filolara en çevreci çözümü sunuyor." bilgilerini verdi.

 

- "Filolarımızın verimliliği için Michelin diyoruz"

 

Mars Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Garip Sahillioğlu imza töreninde, Michelin markasıyla 10 yıldır sürdürdükleri iş birliğinin Mars Logistics’in performansına olumlu katkılar sunduğunu belirterek, “Mars olarak, filolarımızın verimliliği ve müşterilerimize iyi hizmet sunabilmek bizim için çok büyük bir önem taşıyor. Michelin ile uzun yıllara dayanan iş birliğimizin her iki markanın performansına olumlu katkılar sunduğuna inanıyorum. Bu anlamda Michelin ile iş birliğimizi 2020’ye kadar uzatmaktan memnuniyet duyuyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler