1. HABERLER

  2. ADS

  3. Mekan Halı Yıkama
Mekan Halı Yıkama

Mekan Halı Yıkama

Mekan Halı Yıkama

A+A-

Mekan halı yıkama, evlere sıcak hava katan ayağınızın konforunu sağlayan halılara gözü gibi bakıp müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Bu başarının ardında elbette eğitimli elamanlar ile profesyonel makineler yer almaktadır.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterinin dilinden anlayan ve müşteriye güven sağlar ortamlarda halıların hızlı bir şekilde en temiz haline kavuşmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Günün her saati ve haftanın her günü ulaşabileceğiniz servis numaraları ile dilediğiniz hizmeti dilediğiniz şekilde size sunacak olan firmamız ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bir işte tecrübe kazanma o işte harcanan yıl ile de doğru orantılıdır. Bu işe yıllarını veren firmamız her geçen yılla daha da tecrübe kazandığını ve bu tecrübeyi yüksek hizmet anlayışına çevirdiğini göstermektedir.

Büyük bir titizlikle yıkanan halılar, yıkama aşamasından önce cinsine ve rengine göre ayrılırlar. Peki, bu ayırma işlemleri nasıl yapılır sonrasında nasıl bir işlem uygulanır?

Halıları Nasıl Yıkıyoruz?

Mekan halı yıkama tarafından alınan halılar, halı yıkama fabrikasında türüne göre ayrılır. Bu türler arasında daha çok makine halısı, yün, el dokuma, Nepal, halıflex ve deri halılar yer almaktadır. Ancak bunlar dışında pek çok halı türü için yıkama işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Fabrikaya getirilen halılar çeşidine göre ayrıldıktan sonra toz alma işlemi uygulanır. Daha sonra yıkama bölümüne alınan halılar sertliklerine göre uygun fırçalar yardımı ile yıkanır. Temizliğinden emin olunan halı sıkma makinelerine alınır ve suyu sıkılan halılar kurutma bölümüne aktarılır. Boya akma sorunu ile karşılaşmamak için kurutma makinelerine tek tek alınan halılar seri bir şekilde işlem görür.

Müşteri, fabrika ortamını görmediğinden ya da kullanılan teknoloji ile yıkama aşamalarını bilmediğinde firmaya tam olarak güvenemeyebilir. Bu konuda sonuna kadar haklı olan müşteriye firmamız, her türlü soruyu cevaplama ve ön bilgi alabilme adına online olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Gelen öneri ve şikayetler doğrultusunda daha iyiye ulaşmayı hedefleyen firmamız her türlü öneri ve şikayete açıktır. Ayrıca sitemizde yayınlanan numaraları arayarak hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Siz yeter ki isteyin, Mekan halı yıkama firması ayağınıza gelsin!

Önceki ve Sonraki Haberler