1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Meram'da 14 Sokak Asfaltlandı
Meramda 14 Sokak Asfaltlandı

Meram'da 14 Sokak Asfaltlandı

Meram Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, altyapı çalışmaları tamamlanan Doğu Hadimi ve Pirebi mahallelerinde sıcak asfalt serimi çalışmalarını sürdürüyor.

A+A-
Meram Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin farklı mahallelerinde sıcak asfalt serimi, sathi kaplama, altyapı, bordür ve parke döşeme çalışmalarına devam ediyor. 
14 SOKAK ASFALTLANIYOR
Doğu Hadimi Mahallesi’nde Abdürreşit Caddesi ile Tayfun Sokak arasındaki 14 sokakta altyapı çalışmalarının tamamlanmasından sonra sıcak asfalt serimine geçildi. Bu sokaklardaki asfalt çalışmalarının Ramazan Bayramı’na kadar tamamlanması hedefleniyor. 
Pirebi Mahallesinde ise kavşak, tretuvar ve yol genişletme çalışmaları sürdürülüyor. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasını müteakip bu mahallede de sıcak asfalt serimi çalışmalarına başlanacak. 
Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı diğer ekipler ise Büyükkovanğazı Mh. Tekinler Sokak, Kayıhüyük Yolu ve Telafer Mahallesinde altyapı; Güneydere Mahallesi, Harmancık Mahallesi Mahmut Sabri Sokak, Dedekorkut Mahallesi Mendilciler Sokak, Osmangazi Mahallesi pazar yolu ve Çandır Mahallesi Çandır Sokak’ta parke bordür; Telafer Mahalle Mühtelif Sokak’ta sathi kaplama çalışmalarını sürdürüyor. 
 
Önceki ve Sonraki Haberler