1. HABERLER

  2. TEKNO

  3. Metin2 Pvp Serverler Editsiz Full MT2 Pvp Keyfi ve Seneçenekler – Metin2-pvpserverler.org
Metin2 Pvp Serverler Editsiz Full MT2 Pvp Keyfi ve Seneçenekler – Metin2-pvpserverler.org

Metin2 Pvp Serverler Editsiz Full MT2 Pvp Keyfi ve Seneçenekler – Metin2-pvpserverler.org

Metin2 Pvp Serverler Editsiz Full MT2 Pvp Keyfi ve Seneçenekler – Metin2-pvpserverler.org

A+A-

Metin2 pvp serverler alemi karakter geliştirerek ilerlemeyi gerektirmektedir. MMORPG oyun türünde pek çok ödüle layık görülen Metin2; günümüzde pvp serverler aracılığıyla varlığını sürdürmeye devam etmektedir. Hala geniş kitlelere hitap etmesi nedeniyle el üstünde tutulan bir oyundur. Site aracılığıyla açılan onlarca pvp sunucusunu takip edebilmekte mümkündür. Sunucular gerek genel gerekse karakteristik özellikleri itibariyle incelenebilmektedir. Günümüz itibariyle onlarca yeni sunucuya ev sahipliği yapmakta olan Metin2 evreninin gelişimine ayak uydurabilmesi nedeniyle takdir ve alakayı hak etmektedir. Sitenin genel işleyişi beş farklı menü aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Her menü site üzerinden işlem yapmaya veya bilgi sahibi olmaya olanak tanımaktadır. Metin2 menüsü sunucular hakkında özet bilginin sağlandığı sekmedir.

Bu sekme aynı zamanda sunuculara ait özel hazırlanmış sayfalara erişimin sağlanabileceği linkleri bünyesinde barındırmaktadır. Blog menüsü ise kurumsal kimliğin ön plana çıkarıldığı yazıları içerisinde tutmaktadır. metin2 pvpevreni hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı yazılardan oyunun genel işleyişi hakkında ki yazılara kadar geniş bir yelpaze sunulmaktadır. Ana sayfanın en alt bölmesinde yer almakta olan kısım aracılığıyla genel yorumlar takip edilebilmektedir. Aynı zamanda Facebook hesabı ile yorum bırakabilmekte mümkündür. Oyuncular bu kısımda site hakkında ki genel görüş ve önerilerini dile getirebilmektedir. Doğrudan siteyi ilgilendiren işlemlerin yapılabilmesi için üyelik şartı bulunmaktadır. Üyelik işlemleri Üye Ol sekmesi aracılığıyla birkaç saniyede gerçekleştirilebilmektedir. Üye olan herkesin Server Ekle sekmesini kullanma yetkisi bulunmaktadır. Ancak eklenen her metin2 pvp serverlerdoğrudan yayına sokulmamaktadır.

Öncelikle yönetim tarafından doğruluk ve geçerlilik testine tabi tutulmaktadır. Bu sayede diğer sunucu sahiplerinin hakları korunurken oyuncuların doğru bilgiye ulaşım hakkının da korunması hedeflenmektedir. Bilgiye ulaşmanın kolaylığının yanı sıra doğrulunun da önemi büyüktür. İlkelerini bu yönde geliştiren sitenin içerik sağlayıcı editörleri titizlik ile çalışmaktadır. İçerikler hakkında yorum yapabilmekte mümkündür. Bu sayede oyuncuların etkileşim deneyimlerini arttırarak geliştirmeleri sağlanmaktadır. Sitenin her alanında pvp sunucular hakkında yeni ve geçerliliğini koruyan bilgilere rastlamak mümkündür. Doğru şekilde irdelendiği takdirde aranan kriterlere en uygun niteliklere sahip bilgilere de ulaşılabilmektedir. Oyuncuların kişisel bilgileri üyelik esnasında talep edilmemektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler