1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Mhp İl Başkanı Ersoy, Genel Başkan Bahçeli'yi Ziyaret Etti
Mhp İl Başkanı Ersoy, Genel Başkan Bahçeliyi Ziyaret Etti

Mhp İl Başkanı Ersoy, Genel Başkan Bahçeli'yi Ziyaret Etti

KAYSERİ (AA) - MHP Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy'un, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ettiği bildirildi. İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, ziyarette Ersoy’a,...

A+A-

KAYSERİ (AA) - MHP Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy'un, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ettiği bildirildi.

İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, ziyarette Ersoy’a, 25. dönem MHP Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci, Melikgazi İlçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş, Kocasinan İlçe Başkanı Serkan Tok, Talas İlçe Başkanı Mehmet Akbulut ve Hacılar İlçe Başkanı Mustafa Baloğlu da eşlik etti.

Ersoy, ziyarette, Devlet Bahçeli’yi ramazanda Kayseri’de düzenleyecekleri iftar programına davet etti.

Başkan Ersoy, ziyaretle ilgili değerlendirmesinde, il başkanlığına aday olduğunda "bağ evlerinde ülkücü hareketi dizayn etmeye çalışanlara müsaade etmeyeceğini ve ülkücü hareketi pazarlık masalarında satmayacağını" söylediğini anımsattı.

O günden bugüne kadar bir tek ülkücünün hakkını kimseye yedirmediklerini dile getiren Ersoy, "MHP üzerinde oyun oynamaya çalışanları bir kez daha ülkücü hareketin vicdanına havale ediyorum. Türk milliyetçilerinin üzerinde oynanan oyunları hedefimizden şaşmadan mutlaka bozacağız. Genel Başkanımızın emrinde ve yanındayız. Ülkücü evlatları olarak kendisini ziyaret ederek hem Kayseri’ye davet ettik hem de desteklerimizi bir kez daha ifade ettik. Cenab-ı Allah ülkücü harekete zeval vermesin." ifadelerini kullandı.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler