1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Mhp Yönetimi Sivasspor'u Ziyaret Etti
Mhp Yönetimi Sivasspor'u Ziyaret Etti

Mhp Yönetimi Sivasspor'u Ziyaret Etti

SİVAS (AA) - MHP Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruz, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba'yı ziyaret...

A+A-

SİVAS (AA) - MHP Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruz, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba'yı ziyaret etti.

Sivasspor'dan yapılan açıklamaya göre, MHP Sivas İl Başkanı Navruz, MHP Merkez İlçe Başkanı Metin Topçu ve yönetim kurulları üyeleriyle Sivasspor Kulübü'nü ziyaret ederek, Başkan Otyakmaz ve teknik direktör Aybaba ile görüştü.

Navruz, ziyarette yaptığı konuşmada, Sivasspor'un şehrin en güzel markası ve gurur kaynağı olduğunu belirtti.

Başarılı çalışmalarından dolayı Samet Aybaba ve Mecnun Otyakmaz'a teşekkür eden Navruz, "Her zaman Sivassporumuzun ve kendilerinin yanlarında olduğumuzu ifade ettik. Sivasspor, şehrimiz için gerçekten bir markadır. Yeni transferler Robinho ile tüm dünyada Sivas'tan söz ettirmektedir. Bundan dolayı başkanımıza teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Otyakmaz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, şunları kaydetti:

"Demir Grup Sivasspor, Sivas'taki bütün siyasi partilerin ayrı bir şekilde asgari müştereğidir. O yüzden bu ziyaretler bu destekler bizler için çok önemli. Sayın Başkan'a çok çok teşekkür ederiz bu ziyaretleri için. Bizim gücümüze güç kattılar moral ve motivasyon açısından önemli bir ziyaret oldu. Tekrar tekrar kendilerine teşekkür ediyoruz."

Önceki ve Sonraki Haberler