1. HABERLER

  2. ADS

  3. Mikrofiber Bez Dönemi
Mikrofiber Bez Dönemi

Mikrofiber Bez Dönemi

Mikrofiber Bez Dönemi

A+A-

Temizliğin Vazgeçilmezlerinden Olan Temizlik Bezlerinde Artık Mikrofiber Dönemi Başladı. Mikrofiber Bezler Diger Temizlik Bezlerine Göre Devrim Niteligindedir. Ve Normal Bezlere Göre Çok Daha Kullanışlıdır.

Mikrofiber Nedir ? Mikrofiber Minik Sentetik Elyaflardan Oluşur. Mikrofiberin En Fazla Üretimi Yapılan Çeşitleri Polyester, Poliamidler (naylon, kevlar, nomeks, trogamide) Ve polyester ve poliamid Karışımlarından üretilir. Mikrofiberin Kullanım Alanları Temizlik Bezleri , Temizlik Mobları Gibi Birçok Alanda Kullanmak Maksatlı İmalatı Yapılmaktadır.

En Yaygın Olan Kullanım Şekli Şüphesiz Mikrofiber Temizlik Bezidir. Mikrofiber ile Üretilen Bezler Çok Yumuşaktır Ve Şeklini Uzun Süre Korur. Kaliteli Mikrofiber Malzemeyle Üretilip Doğru Şekide Dokunarak Üretilen Mikrofiber Bez  ile Çok Etkili Temizlik Ekipmanına Dönüşür.

Kaliteli Mkrofiber Bez Kendi Ağırlığının 8 Katına Kadar Su Emer Ayrıca Kaliteli Mikrofiber bezler Çok Fazla Yağ Emme Özelligine Sahiptir, Gözle Görülmesi Oldukca Zor Olan Mikro Gözenekleri Sayesinde Tüm Kirleri Lekeleri Küçük kıl tüğ Gibi Herşeyi Adeta Mıknatıs Gibi Çekerek Uygulandıgı Yüzeyi Tertemiz Hala Getirme Özelligi Mikrofiber Bezlerin Popüler Olmasında En Büyük Etken Oldu.

Mikrofiber Bezlerin Kullanım Alanları: Mikrofiber Bezler Genelde Evlerde ,İşlerlerinde Genel Temizlik , Cam Temizleme Gibi Kullanım Alanları Haricinde Oto Kurulama Bezi ,Oto Temizleme Bezi Gibi Kullanım Alanlarıda Mevcuttur. Ayrıca Mikrofiber Bezleri Özel Bir İmalat Teknigiyle Cam Bezi Olarakta İmalat Edilip Sırf Cam Temizliginde Kullanarak Oldukca Başarılı Bir Temizlik Elde Edilebilmektedir.

Mikrofiber Bezlerin Dönemi Uzun Bir Dönem Daha Sürecek Gibi Gözkmekte Zira Şuanda Bu Bezlere Rakip Olabilecek Çok Fazla Ürün Bulunmadgı İçin Şuanki Teknolojiye Göre Mikrofiber Bezleri Tahtından edebilecek Başka Bir Ürün Yok Gibi.

Önceki ve Sonraki Haberler