1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Milletvekili Akgül'den Şehit Aileleri Derneğine Ziyaret
Milletvekili Akgülden Şehit Aileleri Derneğine Ziyaret

Milletvekili Akgül'den Şehit Aileleri Derneğine Ziyaret

AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Şehit Aileleri derneğini ziyaret etti.

A+A-

AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Şehit Aileleri derneğini ziyaret etti.

Akgül, ziyaret sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, vatanı ve milleti için canını feda eden şehitlerin yakınlarına sahip çıkmanın asli görevleri olduğunu söyledi.

Şehit Aileleri Derneğinin taleplerini aldıklarını ifade eden Akgül, "Yozgat’ta bir çatı altında bulunan şehit ailelerimizin dernek olarak taleplerini yerine getireceğiz. Hain terör dün olduğu gibi bugünde ülkemiz üzerinde hain bir plan içerisindeler. Ama şükürler olsun devletimizin gücü milletimizin birlik ve beraberliği bu planları bir kez daha alt üst etmektedir. Tabi bu zor süreçte canımızı yakan şehitlerimiz oluyor. Vatanın birliği ve bütünlüğü için canını seve seve veren şehitlerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Bizlere düşen onların emanetlerine sahip çıkmak olacaktır. Onların sorun ve beklentilerini dinledim. İnşallah bu talepleri önümüzdeki haftalarda yerine getireceğiz." diye konuştu.

Akgül, Yozgat Şehit Aileleri Derneğine bir araç ve nakdi yardım sözü verdi.

Şehit Aileleri Derneği Başkanı Nedim Elmalı da, AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül'e ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Önceki ve Sonraki Haberler