1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Milletvekili Başer, Ovakent Beldesini Ziyaret Etti
Milletvekili Başer, Ovakent Beldesini Ziyaret Etti

Milletvekili Başer, Ovakent Beldesini Ziyaret Etti

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Boğazlıyan ilçesine bağlı Ovakent beldesini ziyaret etti.

A+A-

YOZGAT (AA) - AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Boğazlıyan ilçesine bağlı Ovakent beldesini ziyaret etti.

Milletvekili Başer, AK Parti Boğazlıyan ilçe Başkanı Hamza Kaya ve Ovakent Belediye Başkanı Menderes Öztürk ile Ovakent beldesinde ikamet eden Kaplan ailesiyle iftar yaptı.

Kaplan ailesiyle mübarek ramazan ayında iftar yapmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başer, "Ramazan, yardımlaşma ve dayanışma ayıdır. Dinimiz komşusu açken, kendisi tok yatan bizden değildir buyuruyor. Maddi ve manevi sıkıntı yaşayan vatandaşlarımızın her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz." dedi.

İftar sonrası Ovakent Belediyesi tarafından düzenlenen ramazan etkinliğine katılan Başer, burada yaptığı konuşmada, ''Allah birlikteliğimizi daim kılsın. Binlerce kardeşimizin burada ramazanın bu manevi atmosferi etrafında buluşmasını görmekten mutluluk duydum. Bir olursak, diri olursak önümüzde hiçbir engel kalmayacaktır. Hep birlikte Yozgat'ımızın gelişmesi, büyümesi için çalışacağız. Birkaç yıl içinde güzel Yozgat'ımızdaki değişimi hep birlikte göreceğiz. İnşallah göç veren Yozgat olgusunu da kıracağız." diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler