1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Milletvekili Öztürk'ten Şehidin Ailesine Ziyaret
Milletvekili Öztürkten Şehidin Ailesine Ziyaret

Milletvekili Öztürk'ten Şehidin Ailesine Ziyaret

KIRIKKALE (AA) - AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk ve AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, İstanbul Vezneciler'deki terör saldırısında şehit olan 22 yaşındaki polis memuru Emrah...

A+A-

KIRIKKALE (AA) - AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk ve AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, İstanbul Vezneciler'deki terör saldırısında şehit olan 22 yaşındaki polis memuru Emrah Pekdoğan'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Öztürk, Akçay ve beraberindeki partililer, Karşıyaka Mahallesi'ndeki şehidin babası Mehmet Pekdoğan'ın evinin önüne kurulan taziye çadırına giderek aileye başsağlığı dileklerinde bulundu.

Öztürk, burada yaptığı konuşmada, terörün din, dil, ırk ve zaman tanımadığını ancak terör örgütü PKK'nın şu anda son demlerini yaşadığını söyledi.

Halkın operasyon bölgelerinde terör örgütü PKK'dan ve uzantısı HDP'den bağlarını kopardığını, birçok ilçenin ve bölgenin temizlendiğini belirten Öztürk, "Ülkemiz iyi yerlere gelecektir. Dış güçler bu durumun önünü kesmek için terörü kullanmaktadır. Bilinçli ve sağduyulu olmak gerekiyor. Polisimiz ve askerimiz, ülkemizin her köşesinde bölücü faaliyetler içerisinde olanlara karşı kusursuz bir mücadele veriyor. Bu kararlılıkla ülkemiz terör belasından kurtarılacaktır. Allah, evlatlarımızı şehitlik makamına kabul buyursun. Ailesine ve sevenlerine de sabırlar versin." diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler