1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Miss hair tarak ne işe yarıyor?
Miss hair tarak ne işe yarıyor?

Miss hair tarak ne işe yarıyor?

Miss hair tarak ne işe yarıyor?

A+A-

 

                Son günlerde adından çokça bahsedilen saç düzleştirici tarak ile ilgili neler bilinmesi gerekiyor? Saç düzleştirici ile yapılan işlem bir tarak ile de yapılabilir mi? Elbette evet. Miss tarak içerisinde bulunan ısıtma sistemi ile saçlarınızı tararken düzleştiriyor. Tarağın özelliklerine bakacak olursak;

  • Seramik uçları sayesinde saçınızı yakmaz, yıpratmaz.
  • LCD gösterge panelinden sıcaklığı kontrol edebilirsiniz, ayarlayabilirsiniz.
  • Hızlı ısınma teknolojisine sahiptir, 5 saniyede ısınır.
  • Isıya karşı devre korumalıdır, miss hair tarak güvenilir kullanım sunar.
  • Maks. 230 dereceye çıkmaktadır.

Yapmanız gereken tek şey saçlarınızı tarıyormuş gibi aynı işlemi yapmak. Tarağın fişini prize taktığınızda hem saçlarınızı taramış hem de düzleştirmiş olacaksınız.

Miss hair her an yanınızda!

                Özellikle sabah erkenden işe giden hanımlar ve okula giden kız öğrencileri, uyandıktan sonra saç düzleştirmenin ne demek olduğunu iyi bilirler. Saç düzleştiricisini işe ya da okula götüremeyecekleri için evden çıkmadan halletmek zorundalardır. Halbuki http://www.misshairtarak.gen.tr/ ile durumlar çok farklı. Ergonomik yapısı ile her zaman çantanızda taşıyabilirsiniz. Ancak buna gerek kalmayacak çünkü ne kadar aceleniz olursa olsun saçlarınızı düzleştirebileceksiniz. Neden mi? Çünkü Miss tarak 5 saniyede hazır! Oynar başlıklı kablo bağlantısı sayesinde saçlarınızın her yerine kolay bir şekilde erişebilecek ve dakikalar içinde düzleştirebileceksiniz.

Hem ıslak hem kuru saçlara uygun;

                Bazı kullanıcılar yaptığı yorumlarında duştan sonra kullanıma uygun olup olmadığını sorulmuştur. Düşünüldüğü zaman duştan sonra önce saçları kurutup sonra düzleştirmek iki iş yapmak anlamına gelir ve ciddi vakit kaybetttirir. Miss hair saç düzleştirici tarak sizleri bu yükten de kurtarıyor ve ıslakken kullanıma imkan tanıyor. Seramik uçları sayesinde hiçbir problemden yaşamadan güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden 49 lira ücret ödeyerek sipariş verebilir 2 iş günü içerisinde tarağı temin edebilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığı da bulunmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler