1. HABERLER

  2. AKTÜEL

  3. Modüler Fuar Standı Seçenekleri
Modüler Fuar Standı Seçenekleri

Modüler Fuar Standı Seçenekleri

Modüler Fuar Standı Seçenekleri

A+A-

Yıl içerisinde farklı zamanlarda önemli fuar organizasyonları gerçekleştirilir. Özellikle firmaların ürün ve hizmet tanıtımını gerçekleşmesi için vazgeçilmez etkinliklerdir. Nitekim bu tür organizasyonlara doğrudan müşteri potansiyeli gelir ve burada yapılacak ikna, dünya çapında ücretsiz reklam fırsatı sunar.

Tabi bunu gerçekleştirmek adına görsel olarak müşterileri fuar içerisinde çekmek büyük öneme sahiptir. İşte bu noktada devreye fuar standı çeşitleri giriyor. Farklı seçenekler ile ürün ve hizmetin yapısına bağlı olarak değerlendirilebilecek çeşitleri, ayrıca uygun maliyetlerle şirketlerin bütçesini de zorlamıyor.

 Modüler Fuar Stand Çeşitleri

Fuar organizasyonları adına farklı stand çeşitleri değerlendirilmektedir. Fakat özellikle modüler fuar standı nedir diye merak edenler oldukça fazla. Nitekim mali açıdan çok uygun fiyatlar sağladığından dolayı, modüler stand seçenekleri çok daha fazla tercih edilmektedir. Bu ürünler kaliteli malzeme yapısıyla çok daha kolay kurulum üzerinden değerlendirilen fuar standlarıdır. Montajı kolaylıkla sağlanmakta ve hızlı şekilde hazır hale getirebilmektedir. Farklı seçenekler üzerinden değişik görsellerle, tanıtımın anlayışına bağlı olarak seçim şansı sunar.

 - Base (Octanorm) standı

 - Maksima standı

 - Mero stand çeşidi

Bu stand modelleri malzeme yapısı açısından değişkenlik göstermektedir. Ayrıca görsel olarak farklı şekiller ve renkler üzerinden değerlendiriliyor. Ürünlere ek olarak üzerine yerleştirilen farklı süslemeler ve tül seçenekleri de sağlanmaktadır.

 Organizasyonların Vazgeçilmezi Modüler Standlar

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin birçok yerinde yıl içerisinde oldukça fazla fuar organizasyonu gerçekleştirilir. Sadece Türkiye'de değil, dünyanın farklı yerlerinde yapılan fuar organizasyonları için şirketler katılım gösterir.

Bu yüzden fuar standları sürekli olarak kiralanmakta ve kullanılmaktadır. Şirketler bu açıdan mali olarak daha düşük fiyatlar ortaya çıkarmak için, genelde modüler stand ürünlerine yönelim gerçekleşir. Hem görsel açıdan ürün tanıtımı konusunda hem de kaliteli malzeme kapsamında, organizasyon boyunca güvenle kullanılabilmektedir.

Doğru Stand Seçimi

Her şirketin bulunduğu sektöre bağlı olarak farklı stand tasarımı tercih etmek büyük öneme sahiptir. Özellikle ürün ve hizmete uyum sağlayacak, müşterilerin ilgisini çekecek ve fuar organizasyonu mantığıyla eşleşecek standlar ön plana çıkmalıdır. Modüler stand çeşitleri bu konuda 3 değişik tasarım ile farklı alternatifler sunuyor.

Önceki ve Sonraki Haberler