1. HABERLER

  2. ADS

  3. Monte Grup Konteyner: Kolay ve Hızlı Çözümler
Monte Grup Konteyner:  Kolay ve Hızlı Çözümler

Monte Grup Konteyner: Kolay ve Hızlı Çözümler

Monte Grup Konteyner: Kolay ve Hızlı Çözümler

A+A-

Günümüzün değişen yaşam koşulları yaşamın tüm alanlarında pratik çözümler ihtiyacını doğurmuştur. Monte Grup yaşam için pratik çözümler sunan ürünler üretmektedir. İş ve yaşam koşullarını iyileştirmek ve kolaylaştırmak için konteyner, prefabrik ve mobil ürünler üretmekteyiz. Üretim koşullarımız dünya standartlarındadır ve deneyimiz ile modern  fikirler bir araya gelmiştir.

Doğal afetlerde ihtiyaç duyduğumuz konteyner -prefabrik yapılar, şantiyede kullanılan konteyner ve prefabrik yapılar, taşımacılıkta kullanılan konteyner çeşitleri, ev ve ek yapı modelleri, güvenlik için kullanılan kabinler ve yapılar, şehir hayatında kullanılan yapılar gibi çok geniş bir ihtiyaç listesine karşılık veren ürünler üretiyoruz.

Her İhtiyaca Uygun Konteyner Çeşitleri

Konteyner çeşitleri farklı ihtiyaçlara göre farklı kullanım amaçlarına göre üretilmektedir. Monte Grup konteyner çeşitleri konusunda size en geniş tercih olanağını ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Konteyner çeşitlerimiz arasında Metropol Konteyner, Cafe –Büfe Konteyner, Kabin Konteyner, Ofis Konteyner, Güvenlik-Bekçi Konteyner, Depo Konteyner, Askeri Konteyner,Yatakhane-Yemekhane Konteyner,W&C –Duş Konteyner çeşitleri bulunmaktadır.

Özel üretim konteyner çeşitlerimiz arasında, Modifiye Konteyner, Tank Konteyner, Kurşun Geçirmez konteyner, Kimyasal Atık Konteyner, Soğuk Oda Konteyner, Bileşik Konteyner Çözümleri, Jeneratör Konteyner, Deprem-Afet Konteyner, Zırhlı Güvenlik Kabini, Su Arıtma Konteyner, Garaj Konteyner, Mutfak Konteyner, Konteyner Kazan Dairesi çeşitleri bulunmaktadır.

Taşımacılık sektörü için özel olarak üretilen yük konteyner çeşitlerimiz içinde İso yük konteyner modelimiz dünya standartlarında bir kaliteye sahiptir. İso yük konteyner taşımacılıkta özel kullanım için yüksek hacimli ve çelikten üretilen bir konteyner çeşididir.

Konteyner Ölçüleri ve Fiyatları

Genel olarak konteyner ölçüleri belli standartlarda olmakla birlikte farklı ölçülerde de üretilmektedir.. Özel olarak üretilen konteynerlar ise isteğe ve kullanım amacına göre ölçülendirilir. Yük konteyner ölçüleri  ISO 6346 standartlarına göre belirlenmiştir. Şantiye konteynerlarının kullanım alanı ve özelliklerine göre ölçüleri de farklılık göstermektedir. Konteynerler standart olarak 2.4x6 M ‘den ve 3x7 M ‘ye kadar çok sayıda hazır plan ve modelde üretilmektedir.

Firmamızda standart ölçülerde konteyner modellerini bulabileceğiniz gibi ihtiyacınıza göre yeni ölçüler de belirleyebilirsiniz.

Mobil Ürün Çeşitlerimiz

Hızlı, güvenli ve hijyenik çözümler sunan mobil ürünler günümüzde şantiyeler, festivaller, topluluk alanlarında ihtiyaca göre dizayn edilerek sunulur. Mobil hastane, mobil ameliyathane gibi ürünlerde Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği kurallara göre dizayn yapılır. Monte Grup mobil ürünlerde deneyimli üretim standartlarına sahiptir. İsteğe göre dizayn edilen kaliteli mobil ürünler sunar. Mobil ürün çeşitlerimiz, Mobil Ameliyathane, Mobil Mutfak, Mobil Hastane, Mobil Fırın, Mobil Tuvalet, Mobil Yatakhane, Mobil Yemek Dağıtım, Mobil Sahne, Mobil Tribün çeşitleridir. Özel isteğe göre farklı modeller ve tasarımlar yapılmaktadır.

Prefabrik Ürün Çeşitlerimiz

Prefabrik ürünlerde uygun fiyat ve donanımlı ürünleri sizlere sunuyoruz. Prefabrik ürün çeşitlerimiz, Tek Katlı Prefabrik Ev, Dubleks Prefabrik Ev, Prefabrik Yemekhane, Prefabrik Yatakhane, Prefabrik Şantiye Binası, Prefabrik Ofis, Prefabrik Okul, Özel Prefabrik Yapılardır. Prefabrik ürünlerimizde isteğe göre farklı tasarımlar yapılmaktadır. Çatılı ya da çatısız evler ya da atölye olarak kullanılacak prefabrikler farklı tasarlanabilir.

Hayallerinizde Ne Varsa Monte Grup Tasarlar

Monte Grup olarak hayallerinizi sizler için gerçekleştiriyoruz. Hayal ettiğiniz konteyner ya da prefabrik yapının projesini sizlerle birlikte oluşturuyor ve tüm ayrıntıları ile size özel bir tasarım sağlıyoruz. İster bir dağ evi düşünün, ister bir garaj monte grup olarak sanatsal dokunuşlar ile dilediğiniz yapıyı kurmanızı sağlıyoruz. Tüm sorularınızı sitemizden bize ulaşarak sorabilir ve cevaplarınız alabilirsiniz. Müşteri odaklı iletişim yaklaşımız ile tasarımlarımız hayallerinizin oluşmasını sağlıyor.

Detaylı Bilgi İçin Monte Grup Konteyner Web Sitesi: https://www.montegrup.com

Önceki ve Sonraki Haberler