1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Morhipo.com'dan Babalar Gününe Özel Hediyeler
Morhipo.comdan Babalar Gününe Özel Hediyeler

Morhipo.com'dan Babalar Gününe Özel Hediyeler

Morhipo.com, Babalar Gününe özel olarak ücretsiz günübirlik gezi turu da dahil birçok hediyenin olduğu yarışma yağmuru başlattı.

A+A-

Morhipo.com, Babalar Gününe özel olarak ücretsiz günübirlik gezi turu da dahil birçok hediyenin olduğu yarışma yağmuru başlattı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Morhipo.com, bu yıl "19 Haziran Pazar" günü kutlanacak Babalar Gününe özel yayına aldığı sayfada sıra dışı hediye alternatifleri sunuyor.

İlk olarak Tatil.com ile birlikte düzenlenen ve 14 Haziran'a kadar devam edecek yarışmada 1 kişiye 2 kişilik günübirlik tur hediye edilecek.

Morhipo.com’un Facebook resmi hesabı üzerinden paylaştığı soruların tamamını doğru yanıtlayan 1000. kişiye Morhipo.com sezon alışverişlerinde geçerli 200 lira değerinde hediye çeki, 2000. kişiye ise Tatil.com'dan günübirlik tur hediye edilecek. Günübirlik tur kazanan kişi, Bursa İznik Cumalıkazık Turu, Edirne Turu ve Çanakkale Turu seçeneklerinden dilediğini tercih edebilecek.

Morhipo.com Hopi ile birlikte Babalar Gününe özel 250 lira ve üzeri sezon alışverişlerinde geçerli 50 Paracık kazan kampanyası da başlattı.

 

 

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler