1. HABERLER

  2. ADS

  3. MOTO KURYENİN YENİ ADRESİ
MOTO KURYENİN YENİ ADRESİ

MOTO KURYENİN YENİ ADRESİ

MOTO KURYENİN YENİ ADRESİ

A+A-

Sizler için büyük önem taşıyan ve yetişmesi gereken önemli bir evrakınız ya da başka değerli bir emanetiniz var ve o emaneti sizin hızlı bir şekilde yerine teslim etmek gibi şansınız yoksa ne yapardınız? Karalar bağlayıp bir köşede oturur muydunuz? Yoksa bunu yetiştirecek yetenekli bir personele mi başvururdunuz? Cevabınız pes etmemek ise sizlere bu konuda oldukça yetenekli çalışana sahip olan ve kaliteli bir hizmet sunan kuruluş ile tanıştırmak istiyoruz. Gebze moto kurye ile çalışan personellerin hepsi alanında tecrübeli ve işini severek yaptığından olası bir aksilik durumunda aksaklığa yer vermeden emanetinizi yerine güvenle teslim ediyor. Öncelikle moto kurye sektörü hakkında sizlere kısa bir açıklama yapalım. Sizlere bahsetmiş olduğumuz bu sektör kuryecilik sektöründen farksız olarak işlem yapmaktadır.

Hizmet anlayışı

Moto kurye adından da anlaşıldığı gibi dev arabalarla değil motorlar ile hizmet veriyor. Bu nedenle vereceğiniz emanetlerin çok büyük bir boyutta olmaması gerekmektedir. Bu sektörün en belirgin özelliği normal kargo ya da kurye işlemlerinden daha kısa zaman zarfı içerisinde teslim alma, teslim etme özelliğine sahip olmalarıdır. Dilerseniz sizlere kısa bir örnek ile belirtelim; yerine ulaşması gereken acil bir evrak dosya veya başka bir emanetinizi alıyor ve yerine tam vaktinde ulaştırıyor. Kuryeciliğin minyatür hali de denilebilir. Motorlar ile yapıldığından trafik sıkışıklığı gibi olumsuz nedenlerden dolayı kuryeniz gecikmiyor ve sizde iletmek istediğiniz eşyanızı sıkıntıya girmeden rahatça iletmiş oluyorsunuz.

Nerelere hizmet verilir?

Sevgili bayanlar ve baylar hizmetin en hızlısını yaşamak isteyen herkes dudullu moto kurye firmasını tercih ediyor. Nedeni ise çok basit İstanbul'u avucunun içi gibi iyi bilen çalışanları sayesinde herhangi bir trafik sıkışıklığına maruz kalmadan zamanında teslim etme işlemlerini yerine getirerek güven esaslı bir çalışma potansiyeli sunuyor. Bu kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyata hizmet vermesi onu daha cazip bir kurye hizmeti yapıyor. İstanbul'un her semtine verilen hizmetleri sayesinde alıcı ya da siz İstanbul'un hangi semtinde olursanız olun çok kısa zaman zarfı içerisinde sizlere dönüş yapılıyor. Kuryecilikte yeni bir çığır açan bu firma ile 7-24 hizmet alabileceğinizden şüpheniz olmasın.

 

Önceki ve Sonraki Haberler