1. HABERLER

  2. ADS

  3. Motorola MC40 El Terminali Modeli
Motorola MC40 El Terminali Modeli

Motorola MC40 El Terminali Modeli

Motorola MC40 El Terminali Modeli

A+A-

 

 

            İletişim sektörünün en köklü ve popüler markalarından biri olan Motorola, el terminallerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Birbirinden farklı ve ayrıcalıklı pek çok el terminali bulunan Motorola'nın en dikkat çeken cihazlarından biri de MC40 el terminalidir.

            Özellikle mağazacılık sektöründe kullanılmak için tasarlanan bu cihaz, teknolojiyle şıklığın bir arada bulunduğu bir modeldir. Tüketici taleplerini kusursuz bir biçimde karşılamak üzere üretilen ve bu alanda gerekebilecek tüm donanıma sahip olan MC40 el terminali, hizmet kalitesini arttırmak üzere geliştirilmiştir.

            MC40 el terminali ile mağaza ortamında çalışanlar fiyat, stok durumu veya ürün konumu bilgisi için bir ürünün barkodunu okutulabilir, ürün bilgilerini arayabilir, birden çok ürünü karşılaştırabilir, sipariş ve satış işlemlerini yapabilir, mağaza içindeki diğer çalışanlarla iletişimi sağlayabilirler. Ayrıca fiyat denetimleri, fiyat arttırma ve indirim değişiklikleri, mağaza raflarındaki ürünlerin kontrolü ve hızlandırılmış ödeme gibi pek çok hizmeti MC40 el terminali ile kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

            Son teknolojiyi takip eden bir ürün olan MC40 el terminali, android işletim sistemi ile çalışmaktadır. Gelişmiş 800 MHz işlemcisi ve 8GB flash belleği ile hızlı ve yüksek performanslı hizmet sunmaktadır. 4.3 inçlik geniş ekranı ile kullanım kolaylığı sağlarken, beklenmedik kazalara karşı da oldukça dayanıklıdır.

            MC40 el terminalinin en önemli özelliklerinden biri de şık tasarımıdır. Birbirinden farklı çeşitli çerçeve renklerine sahip olan cihaz sayesinde markalar kendi kurumsal renklerine en uygun olan renkteki el terminalini seçip, özgün bir imaj yakalayabilmektedir.

 

Önceki ve Sonraki Haberler