1. HABERLER

  2. ADS

  3. MUHAFAZAKÂR KESİM İÇİN TATİL
MUHAFAZAKÂR KESİM İÇİN TATİL

MUHAFAZAKÂR KESİM İÇİN TATİL

MUHAFAZAKÂR KESİM İÇİN TATİL

A+A-

Ülkemizde hizmet veren oteller muhafazakâr kesim için konaklamak ve tatil yapmak için çok uygun değil diye biliniyor. Ancak artık günümüzde Muhafazakar oteller formatıyla hizmet veren her türlü otel bulunmakta. Üstelik hiçbir dini vecibenizi, manevi değerinizi görmezden gelmeden huzur içerisinde tatil yapabileceksiniz. Müşterileri için her türlü donanım, aktivite ve hizmeti bir anda sunan bu oteller ile sizlerde dini kurallara uygun şekilde dilediğinizce tatil imkânlarından faydalanabilirsiniz. Hassas olduğunuz her konuda hassasiyetlerinize öncelik veren bir anlayışla hizmet sunan oteller farklılıklar gösterse de aynı amaca uygun şekilde hizmetler sunuyor. Sizleri İslami tatil kavramıyla yakından tanıştırmak için konuyu bir iki başlık halinde ele almak gerekiyor.

OTEL İMKÂNLARI

Bütçenize göre en lüks imkânlardan tutun en mütevazı imkânlara kadar birçok alternatifi ülkemizin turizm cenneti olan Antalya’da değerlendirmeniz mümkün. Antalya İslami oteller hepsinde kadın ve erkekler için ayrı planlanmış alanlar ve çocuklarınız içinde birçok eğlenceli seçeneği bir arada sunuyor. Tesislerin tümünde kadın ve erkek müşteriler için ayrı olarak yapılmış havuzlar ve plajlar ile gönül rahatlığıyla serinleyebilir ve yüzebilirsiniz. Ayrıca çoğunlukla açık büfe olmak kaydıyla helal gıdalardan hazırlanan kahvaltı ve yemek seçenekleri, tamamen alkolsüz içeceklerden oluşan içecek servisinden de dileğinizce faydalanabilirsiniz. Bütün İslami oteller tesisleri içinde ibadetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz mescitler mevcut. Böylece hem dini vazifelerinizi yerine getirebilecek hem de hayal ettiğiniz tatili rahatça yapabileceksiniz.

OTEL FİYATLARI

Öncelikle bu formatta bir tatil planlıyorsanız sizler için önerebileceğimiz Adenya hotel çok iyi bir alternatif. Gecelik kişi başı üzerinden hesaplanan fiyatların yanı sıra uzun süreli konaklamalarda çeşitli kampanyalar dâhilinde gecelik fiyatlara oranla daha uygun fiyatla tatil yapabilirsiniz.  Ayrıca İslami otel hizmetlerinde erken rezervasyon yapmanız durumunda %40’a varan indirimlerden faydalanabilir, böylece daha uzun süreli ve uygun fiyatlı bir tatil yapabilirsiniz. Önemli bir hususta otelinizi seçerken belirlenen fiyatlara nelerin dâhil olduğunu önceden sormanız. Çünkü otellerin formatlarına göre havaalanı transfer ücreti ya da yiyecek içecek konularında ekstra fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Sizin için en iyi imkânları en uygun fiyata ve dokuz taksit avantajıyla sunan http://www.islamioteldetatil.com/ sitesi aracılığıyla, istediğiniz otel fırsatlarını inceleyerek avantajlardan ve indirimlerden faydalanarak tatilinizi planlayabilirsiniz.

 

                                                                                          

Önceki ve Sonraki Haberler