1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Müsiad Aksaray Şube Üyeleri Düzenlenen Toplantıda Tanıtıldı
Müsiad Aksaray Şube Üyeleri Düzenlenen Toplantıda Tanıtıldı

Müsiad Aksaray Şube Üyeleri Düzenlenen Toplantıda Tanıtıldı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Aksaray Şubesinin 7. Olağan Genel Kurul sonrası oluşan Yönetim Kurulu, düzenlenen toplantıda...

A+A-

AKSARAY (AA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Aksaray Şubesinin 7. Olağan Genel Kurul sonrası oluşan Yönetim Kurulu, düzenlenen toplantıda tanıtıldı.

MÜSİAD Aksaray Şube Başkanı Eyüp Dağdaş, Dernek binasında gazetecilere yaptığı açıklamada, Yönetim Kurulu olarak tek amaçlarının Aksaray'daki hizmetlerini artırarak, istihdama ve ekonomiye olan katkılarını artırmak olduğunu söyledi.

Bu anlamda gereken çalışmaların yapılacağını belirten Dağdaş, şunları kaydetti:

"MÜSİAD, 11 binin üzerinde üyesi olan ve yurt dışında 169 noktada, yurt içinde de 86 noktada hizmet veren küresel bir sivil toplum örgütüdür. MÜSİAD yurt dışı sermaye ile bu kadar iç içe, yurt dışı piyasasına oldukça hakim bir sivil toplum kuruluşudur. Yurt dışı sermaye ve piyasalarına bu kadar hakim olan başka hiçbir sivil toplum örgütümüz yok. MÜSİAD büyüyen Türkiye'nin yeni gücüdür. Ekonomide söz sahibi olan iş dünyasında kendinden söz ettiren bir sivil toplum kuruluşudur. Biz kesinlikle tabela üzerinde olan bir dernek değiliz. Aksaray'da da 2009 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Sadece ekonomik anlamda değil, sosyal anlamda da Aksaray'da yardım faaliyetleri başta olmak üzere birçok faaliyetlerimiz bulunmaktadır." diye konuştu.

Konuşmanın ardından üyeler tanıtıldı.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler