1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Nallıhan İlçesinin Turistik Tanıtımı
Nallıhan İlçesinin Turistik Tanıtımı

Nallıhan İlçesinin Turistik Tanıtımı

ANKARA (AA)- Nallıhan ilçesinin çevresindeki, doğal güzellikler adeta insanları büyülüyor. Nallıhan Belediye başkanı İsmail Öntaş, yaptığı açıklamada her fırsatta Nallıhan ilçesinin...

A+A-

ANKARA (AA)- Nallıhan ilçesinin çevresindeki, doğal güzellikler adeta insanları büyülüyor.

Nallıhan Belediye başkanı İsmail Öntaş, yaptığı açıklamada her fırsatta Nallıhan ilçesinin güzelliklerini ve ilçenin tarihi değerlerine önem vererek tanıtılması yönünde çaba gösterdiğini söyledi.

Öntaş, insanların apartmanlardan çıkarak, doğadaki güzellikleri görmek için özellikle Nallıhan ilçesine beklediklerini ifade etti.

Nallıhan ilçesi çevresindeki güzelliklerin saymakla bitmeyeceğini belirten Öntaş, "Bunlardan en önemlisi de uyuz suyu şelalesidir. Uyuzsuyu şelalesi, ilçe merkezine 30 kilometre mesafede, Göynük yolu üzerinde bulunan Karacasu mahallesi yakınında bulunuyor. Bu şelale gerçekten görülmeğe değer harika bir yer." diye konuştu.

Öntaş, ilçelerinde yerli ve yabancı turistler için görülmesi gereken bir birinden güzel yerler olduğunu belirterek, "İnsanların tam anlamıyla Kurban bayramında gezip görebilecekleri yerler ve 9 günlük Kurban bayramı tatilini en güzel şekilde gezide bulunarak değerlendirebilirsiniz." ifadelerini kullandı.

 

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler