1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Nallıhan'daki Voleybol Turnuvası Sona Erdi
Nallıhandaki Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Nallıhan'daki Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Sakarya Ortaokulu, turnuvanın şampiyonu oldu

A+A-

NALLIHAN (AA) - Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün öğretmenler arasında düzenlediği voleybol turnuvası, Hüsamettin Değirmenci Ortaokulu ve Sakarya Ortaokulu takımlarının final mücadelesiyle sona erdi.

Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen karşılama, çekişmeli geçti. Hüsamettin Değirmenci Ortaokulu takımı karşısında iyi mücadele eden Sakarya Ortaokulu Voleybol takımı maçı 3-1 kazanarak turnuvanın şampiyonu oldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, dereceye giren okulların takımlarına kupalarını verdi.

Kılıç, yaptığı konuşmada, sürdürülen çalışmalar kapsamında, ortaokul ve lise düzeyinde 9 farklı branşta yapılan etkinliklerde 450 öğrencinin lisanslı sporcu yapıldığını söyledi.

Sportif etkinliklerin sağlıklı, sorunsuz ve başarılı şekilde yapılmasında katkısı olan tüm kurumlara, kurumda görevli öğretmenlere ve hakem olarak görev yapan beden eğitimi öğretmenlerine teşekkür eden Kılıç, "Eğitim kademesine yakışır maçlar izledik. Dereceye giren okullarımızın öğretmenlerini tebrik ediyorum. Bizim gölümüzde tüm okulların öğretmenleri iyi. Bu bir müsabakadır, elbet birincisi, ikincisi ve üçüncüsü olacak." dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler