1. HABERLER

  2. SİNEMA&TİYATRO

  3. 'Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinde' Yarın Vizyona Girecek
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinde Yarın Vizyona Girecek

'Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinde' Yarın Vizyona Girecek

Megan Fox, Stephen Amell, Will Arnett, Laura Linney, Pete Ploszek, Alan Ritchson ile Alessandra Ambrosio'nun oynadığı "Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden" yarın izleyici ile buluşacak.

A+A-

Dave Green'in yönettiği ve Megan Fox, Stephen Amell, Will Arnett, Laura Linney, Pete Ploszek, Alan Ritchson ile Alessandra Ambrosio'nun oynadığı "Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden" yarın izleyici ile buluşacak.

Daha önceki filmde güçlerini birleştirerek ezeli düşmanları "Shedderi" yok eden 4 kaplumbağa kardeş Michelangelo, Donatello, Leonardo ve Raphael, filmin yeni serisinde Megan Fox'un canlandırdığı "April O'Neil" ve hokey maskeli yeni kahraman "Casey Jones" karakterleri ile birlikte daha kötü ve çok daha güçlü düşmanlarla savaşmak üzere sinemalara geri dönüyor.

Senaryosu ve grafiksel performansıyla hayranlarının beğenisini toplamaya aday olan Ninja Kaplumbağalar serisinin son filminde, kendilerini geliştiren ve yenileyen kaplumbağalar bu defa daha deneyimli bir biçimde izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Muhabir: Melik Fırat Yücel

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler