1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Öğrenciler, Ghsim Ünlüer'i Ziyaret Etti
Öğrenciler, Ghsim Ünlüeri Ziyaret Etti

Öğrenciler, Ghsim Ünlüer'i Ziyaret Etti

Derinkuyu Namık Kemal İlkokulu öğrencileri Nevşehir Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğünü (GHSİM) ziyaret etti.

A+A-

Derinkuyu Namık Kemal İlkokulu öğrencileri Nevşehir Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğünü (GHSİM) ziyaret etti.

Derinkuyu Namık Kemal İlkokulu 2/A sınıfı öğrencileri öğretmen Aylin Akyüz ile Gençlik Hizmetleri İl Spor Müdürü Mustafa Ünlüer’İ makamında ziyaret etti.

Öğrencilerin spor il tesislerini gezmelerinin ardından Ünlüer, çocuklara tişört ve balon hediye etti. Ünlüer daha sonra öğrencileri spora teşvik etmek amacıyla çim sahada futbol maçı yapıldı.

Öğrencilerin ziyaretinden mutlu olduğunu belirten Ünlüer, "Bütün öğretmenlerin bu şekilde fedakarlık yapmalarını isteriz. Yediden yetmişe herkesin spor yapması için çalışıyoruz. Çocuklarımıza bir sözümüz vardı ve onlarla buluştuk. Çocukları tanımak güzeldi. Biz Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü olarak sporun ve sporcunun daima yanındayız." dedi.

Sınıf Öğretmeni Aylin Akyüz’de açıklamasında, "Bizim için spor faaliyetleri dersleri çok olumlu etkileyen bir alan. Öğretmen olarak bunun destekçisiyiz. Bugün burada Gençlik Hizmetleri Müdürümüzün samimi, davranışları, çocuklarla spor yapması, futbol oynaması onları çok teşvik etti. Eminim bunu hiç unutmayacaklardır." ifadesini kullandı.

Öğrenciler Ünlüer'e duygu ve düşüncülerini kaleme aldıkları birer teşekkür mektubu verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler