1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Öğrencilerden Emniyet Güçlerine Moral Kumanyası
Öğrencilerden Emniyet Güçlerine Moral Kumanyası

Öğrencilerden Emniyet Güçlerine Moral Kumanyası

KAYSERİ (AA) - Kayseri'de özel bir okulun öğrencileri, Doğu ve Güneydoğu'da görev yapan güvenlik güçlerine kumanya ile mektup gönderdi.Talas ilçesinde özel bir okulda eğitim gören yaklaşık...

A+A-

KAYSERİ (AA) - Kayseri'de özel bir okulun öğrencileri, Doğu ve Güneydoğu'da görev yapan güvenlik güçlerine kumanya ile mektup gönderdi.

Talas ilçesinde özel bir okulda eğitim gören yaklaşık bin kadar ilkokul ve ortaokul öğrencisi, Doğu ve Güneydoğu'da terörle mücadele eden asker ve polise, moral sağlamak amacıyla kumanya ile mektup yolladı.

Okulun yemekhanesinde bir araya gelen öğrencilere, Vali Yardımcısı Baha Başçelik, Garnizon Komutanı Tümgeneral İsmail Yalçın, Talas İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Aydoğan, okulun Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Tekden ve okul yöneticileri eşlik etti.

Başçelik, burada yaptığı konuşmada, öğrencilerin gerçekleştirdiği etkinlikten dolayı, duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yalçın da öğrencilerin gönderdiği mektupların asker ve polise büyük moral olacağını söyledi.

Tekden ise, "Ülkemizin huzuru ve bölünmezliği için mücadele eden güvenlik güçlerimizin birlikte yürüttüğü terörle mücadeleye karınca kararınca destek olmayı, dualarımızla ve bütün ruhumuzla onların yanında olduğumuzu göstermeyi bir vatan borcu olarak kabul ettik." dedi. 

Etiketler : , , ,
Önceki ve Sonraki Haberler