1. HABERLER

  2. KÜLTÜR SANAT

  3. Okullarını Yeni Eğitim Dönemine Hazırlıyorlar
Okullarını Yeni Eğitim Dönemine Hazırlıyorlar

Okullarını Yeni Eğitim Dönemine Hazırlıyorlar

NEVŞEHİR (AA) - Derinkuyu ilçesindeki 24 Kasım İlkokulu'nda, 2016-2017 Eğitim-Öğretim döneminin yaklaşması nedeniyle bina tadilatı ve çevre düzenleme çalışmaları başladı.İdari personellerinin...

A+A-

NEVŞEHİR (AA) - Derinkuyu ilçesindeki 24 Kasım İlkokulu'nda, 2016-2017 Eğitim-Öğretim döneminin yaklaşması nedeniyle bina tadilatı ve çevre düzenleme çalışmaları başladı.

İdari personellerinin de gayretli çalışmalar sergilediği okulda bazı öğretmenler, ellerinde boya fırçaları ile derslikleri boyuyor.

Okul Müdürü Mustafa Ekim, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni eğitim öğretim döneminde öğrencileri temiz bir okul binası ve sınıflarla karşılamak istediklerini belirterek, görev dağılımı yaptıkları çalışmaları sürdürdüklerini aktardı.

Ekim, "Okulumuzdaki 24 dersliği ve idari birimleri kendimiz boyuyoruz. Akabinde de çevre düzenlemelerini yapan işçilere de yardım ederek öğrencilerimize, kavuştuklarında mutlu olacakları bir okul hazırlamaya çalışıyoruz." dedi.

Müdür Yardımcısı Cengiz Demir ise, binadaki çalışmaların ardından, okul bahçesindeki oyun alanları, voleybol ve basketbol sahasında da düzenleme yapacaklarını, ilçedeki hayırsever bir vatandaşın desteği ile de bu kısımlarda yumuşak zemin kaplaması yapılacağını dile getirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler