1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Olimpiyatlarda Altın Madalya Gelebilir'
Olimpiyatlarda Altın Madalya Gelebilir

'Olimpiyatlarda Altın Madalya Gelebilir'

Grekoromen Güreş Milli Takımı sporcusu Selçuk Çebi, 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda başarı elde ederek, tek eksiği olan olimpiyat madalyasını kazanmak istediğini söyledi

A+A-

BOLU (AA) - Grekoromen Güreş Milli Takımı sporcusu Selçuk Çebi, 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda başarı elde ederek, tek eksiği olan olimpiyat madalyasını kazanmak istediğini söyledi.

2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda 75 kiloda Türkiye'yi temsil edecek Selçuk Çebi, kamp çalışmalarını sürdürdüğü Bolu Aladağ'da AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Olimpiyat oyunlarına 50 günlük bir süre kaldığını hatırlatan Selçuk Çebi, iyi bir hazırlık dönemi geçirmek istediğini dile getirerek, "Avrupa ve dünya şampiyonalarında birçok madalya kazandım. Bir tek olimpiyat madalyam eksik. Onun da altın olmasını istiyorum. Altın madalya gelebilir." dedi.

"Ramazan dolayısıyla oruçlu oluyoruz. Antrenmanlarımızı akşam ve gece saatlerinde yapıyoruz." diye konuşan milli sporcu, "Gündüzümüz gece, gecemiz de gündüz oldu. Bir arkadaşımızın tek antrenmanda kaldırdığı ağırlık ortalama yüz ton. Bu da yaklaşık 2 saatlik bir çalışma içerisinde oluyor." ifadelerini kullandı.
 

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler