1. HABERLER

  2. ADS

  3. Online Metin2 Severler için Yeni Güncel Pvp Serverler – Metin2-pvpserverler.org
Online Metin2 Severler için Yeni Güncel Pvp Serverler – Metin2-pvpserverler.org

Online Metin2 Severler için Yeni Güncel Pvp Serverler – Metin2-pvpserverler.org

Online Metin2 Severler için Yeni Güncel Pvp Serverler – Metin2-pvpserverler.org

A+A-

RixtonMt2 sunucusunda oyuncular 99 Level olarak başlangıç sağlamakta ve 120 Level’e ulaştıklarında maksimum seviyeye erişmiş sayılmaktadır. Kasılmanın oldukça kolay olduğu sunucuda amaç emek vermek değil zevkli turnuvalar eşliğinde WS’ler gerçekleştirebilmektir. 115 Levellik zırhlar sunularak oyunculara kolay gelişim ve yüksek dayanıklılık imkanı sunulmaktadır. Güçlü zırhlar eşliğinde daha keyifli Metin2 Pvp deneyimleri yaşanabilmektedir.

Pek çok etkinliğin düzenlendiği oyunda WS ruhuna uygun turnuvalar düzenlemekte ve geliştirilen etkinlikler bu noktadan hareketle sunulmaktadır. Metin2 Pvp Serverleri arasında sıkça göremediğimiz Gemi Savaşları, bu sunucuda esas konsept kapsamında yer almaktadır. 4 adet yeni harita ile oyunculara farklı bir deneyimi yaşatmayı amaçlayan yönetim yeni kuşak sistem ile sunucuyu bambaşka bir boyuta taşımaktadır. Kuşak sistemi pek çok oyuncu tarafından uygulanışı bakımdan oldukça beğenilmektedir.

Oyunda ki Bosslar TR ile aynı seviyede tutulmuştur. Tam 96 adet TR ile aynı boss bulunmaktadır. Pvp Serverler pek çoğunun aksine oldukça yoğun ilgi gören sunucuda GM takımı da suç işleyen oyunculara göz açtırmamaktadır. Kural ihlalleri halinde gerekli cezaların hızlı bir şekilde uygulandığı rahatlıkla söyleyebilmektedir. Sunucuda düzenlenmekte olan etkinlikler arasında Gemi Savaşlarına ek olarak Ox Event Yarışması, Lonca Turnuvası ve WS Turnuvaları da bulunmaktadır. www.metin2-pvpserverler.org adresinde kendine özel bir sekme bulunmakta olan sunucu hakkında gerekli ve merak edilen bütün linkler ile bilgiler yer almaktadır. Dileyen ziyaretçiler sunucu hakkında ki deneyimlerini not düşebilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler