1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Otomatik Tütün Sarma Makineleri
Otomatik Tütün Sarma Makineleri

Otomatik Tütün Sarma Makineleri

Otomatik Tütün Sarma Makineleri

A+A-

 

                Sigara fiyatlarında meydana gelen ciddi artışlar sebebi ile büyük bir kitle sarma tütün içimlerine yönelmiş olurken, elbette ki bu durumda da kendi tütünlerini kendilerini sarmak isteyen tüketiciler, bu konuda bazı araştırmalar yapmaktadır. Yine bunun yanı sıra otomatik elektrikli tütün sarma makinası tercih edenlerde, işi ticarete dökmüş olurken, tütüncülere karton başına ücretler alarak, tütün dolumu yapmaktadır. Peki, bu makineler nasıl kullanılıyor ve çeşitleri nelerdir?

Uygun fiyatlı modeller

                Eğer ki ekonomik bir makine tercih etmek istiyorsanız, yarı otomatik olan tütün sarma makineleri işinizi görebilecektir. Genel olarak bu ürünlerde, tek seferde dolum yapılan filtre sayısı 1-3 aralığındadır. Elektrikli olarak tasarlanmış cihazların, 1-3 filtre için tütün hazneleri bulunurken, yine filtre takmak için bir dolum noktası bulunuyor. http://www.sigarasarmamakinasi.web.tr/ Tütünler hazneye koyularak, filtreler ise o noktaya takılıyor. Sonrasında basılan düğmesi ile birlikte dolum gerçekleştiriliyor. Böylelikle gün içerisinde kendi ihtiyaçlarınızı karşılamış olurken, yine ek iş olarak da bu cihazlardan sahip olarak tütüncülere sigara sarma makinesi ürünlerinizden sunarak, ek gelir elde edebilirsiniz.

Tam otomatik modeller

                İşi ticari amaç ile yapmak istiyorsanız ve saatte ortalama olarak 3-4 karton sigara dolumu işimi görür diyorsanız, bu durumda da tam otomatik sigara sarma makinesi tercihleriniz arasında olacaktır. Bu cihazlar, mazı mühendislikler tarafından dizayn edilmiş olurken, teknik destekte sunulan hizmetler arasında.

                Ortalama olarak 30.000 TL ve 40.000 TL aralığında cihazlara ulaşabilmek mümkündür. Tütün haznesi geniş, otomatik tambur mekanizması, kayış mekanizması, sensörler ve daha pek çok özellik kullanılırken, desteklenen yazılımlar ile birlikte ciddi kâr elde edebilmek mümkündür.

                Sizlerde bu makinelerin yanı sıra elde sarım yapılan küçük modeller istiyorsanız, yine sigara sarma makinesi olarak web adresimiz üzerinden diğer yazılara da ulaşabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler