1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Özaltun'a "Yılın Başarılı Yerel Yöneticisi" Ödülü
Özaltun'a "Yılın Başarılı Yerel Yöneticisi" Ödülü

Özaltun'a "Yılın Başarılı Yerel Yöneticisi" Ödülü

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisinin bu yıl 7’incisini düzenlediği yılın yerel yöneticileri anketinde, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun...

A+A-

KONYA (AA) - Anadolu Yerel Yönetimler Dergisinin bu yıl 7’incisini düzenlediği yılın yerel yöneticileri anketinde, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun "Yılın Başarılı Yerel Yöneticileri" ödülüne layık görüldü.

"Yılın Yerel Yöneticileri Belirleniyor" anketinde, "Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Mesire Alanı" projesi Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun’a, "Çevre Düzenleme ve Yeşil Alan" kategorisinde ödül kazandırdı.

Belediye Başkanı Murat Özaltun, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye'nin her yanından yerel yöneticilerin katıldığı bu platformda, Beyşehir'i temsilen bulunmaktan gurur duyduğunu belirtti.

Özaltun, "Aldığımız ödülleri son derece önemsiyor ve ilçemizin ve çalıştığımız kurumun adının bu ödüllere konu olmasından dolayı yaşadığımız gurur ve mutluluğu ifade etmek istiyorum. Bu ödülün ilçemize kazandırılmasında emeği geçen birim müdürlerimiz ve personellerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çünkü bu ödülü sadece ben değil, biz yani hepimiz kazandık ve ilçemize armağan ediyoruz." ifadesini kullandı.

Özaltun, ödülünü 23 Aralık Cumartesi günü Kayseri'de gerçekleştirilecek törende alacak.

Önceki ve Sonraki Haberler