1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Özyurtlar Holding Ve Eskidji Müzayedecilik Güçlerini Birleştirdi
Özyurtlar Holding Ve Eskidji Müzayedecilik Güçlerini Birleştirdi

Özyurtlar Holding Ve Eskidji Müzayedecilik Güçlerini Birleştirdi

İnşaat sektöründe fark yaratmış pek çok başarılı projede imzası bulunan Özyurtlar Holding ve Eskidji Müzayedecilik iş birliğine gitti

A+A-

İSTANBUL (AA) - İnşaat sektöründe fark yaratmış pek çok başarılı projede imzası bulunan Özyurtlar Holding ve Eskidji Müzayedecilik el sıkıştı.

Özyurtlar Holding'den yapılan açıklamaya göre, bugüne kadar 60 bin kişiyi ev sahibi yapan gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Özyurtlar ve Türkiye’nin en büyük müzayede evi Eskidji Müzayedecilik, ticari gayrimenkullerin satışı için iş birliği yaptı.

Eskidji Müzayedecilik yetkilileri, Özyurtlar’ın konutta satış başarısını yakalamış projelerinde yer alan ticari gayrimenkullerini, 20 yıllık müzayedecilik tecrübelerine dayanarak, açık artırma ile satışa sunacaklarını bildirdiler. Eskidji Müzayedecilik sistemi üzerinden, fırsat niteliğinde uygun şartlarda satışa sunulacak olan ticari gayrimenkullere sahip olmak isteyen yatırımcılar, 1 Şubat 2018 tarihinden itibaren www.eskidji.com adresinden bilgi sahibi olabilirler.

Önceki ve Sonraki Haberler