1. HABERLER

  2. TEKNO

  3. Paykasa Bozum
Paykasa Bozum

Paykasa Bozum

Paykasa Bozum

A+A-

Paykasa kartlarınızı internette beğendiğiniz herhangi bir ürünün satın alımı esnasında kullanabilmeniz mümkünüdür. Bu kartlar 16 haneli bir kart numarasının yanı sıra güvenlik kodu ve son kullanma tarihi de içermektedir. Kartların satın alımını gerçekleştirmek isteyen bir kişi satış yapan bir firma ile bağlantıya geçerek kart fiyatları ve banka bilgilerini aldıktan sonra ödeme gerçekleştirmelidir. Yapılan ödem sonucunda tekrar firma ile bağlantı kurup kart bilgilerinizi alabilmeniz mümkündür. Özellikle paykasa satın almak isteyenler şunlara dikkat etmelidir;

  • Kartın satışını gerçekleştiren şirket güvenilir mi?
  • Kart fiyatlarında oransız bir artış var mı?
  • Şirketle ilgili şikâyet bulunuyor mu?

Bu kriterlere uyarak paykasa güvenilir mi sorusuna maruz kalmadan kartınızı temin edebilirsiniz. Özellikle paykasa kartın güvenli olduğu bilinse de kartı satın alacağınız şirketi iyice bir araştırmalısınız. Aksi taktirde işleminize yanıt vermediklerinde kendi güvenliğinizi almanız için ise banka dekontunu saklamalısınız. Kartlar ile her bilgiyi sitelerin canlı destek ekiplerine ulaşarak alabilirsiniz. Bu bilgileri istediğinizde ekipte bulunan kişi sizlere kartın kullanım koşulunu, kart fiyatlarını, banka hesap numaraları hakkında sizleri bilgilendirecektir. Güvenli şekilde gerçekleştirdiğiniz her paykasa satın alma işleminin sonrasında önceden fiyatını ödemiş olduğunuz bu kart ile internetten alışveriş yapmanız mümkündür.

Bir kart satın aldıktan sonra kartı kullanmaktan vazgeçtiyseniz veya kartınızın bir kısmını kullanıp bir kısmını kullanmadıysanız paykasa bozdurma işlemi ile nakite çevirebilme işlemi yaptırabilirsiniz. Öncelikle kartınızı bozdurmak için paykasa bozum yapan bir firma ile bağlantı kurduktan sonra kartınızı en yüksek kurdan ne kadara bozdurabileceğinizi öğrenebilir ve nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kartı bozdurma fiyatlarının hesaplandığı esnada Euro’nun alış ve satış fiyatına dikkat edilerek hesaplama yapılmaktadır.

Bozum yaptıracağınız firmanın asistanı sizden kart pini ve kart numarasını isteyecektir. Bunun sonrasında size sorulacak bir soru ise kartın limitidir. Limit üzerinden hesaplamalar gerçekleştirildikten sonra ekip bünyesinde çalışan kişiye verdiğiniz hesap numarasına kartınızdan elde edeceğiniz gelir aktarılacaktır. Gelirinizin aktarılması sizlerin nakit ihtiyacını karşılamasının yanında hızlı bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesi de zamandan tasarruf etmenize faydalı olacaktır. Ödemelerinizi banka havalesi veya EFT ile alabilmeniz mümkündür.

Güvenli bir şekilde paykasa kart bozdurmak için https://www.paykasasatisi.com adresini ziyaret ediniz.

Önceki ve Sonraki Haberler