1. HABERLER

  2. ADS

  3. Paykasa.org’dan Siber Saldırılara Karşı Uyarı
Paykasa.org’dan Siber Saldırılara Karşı Uyarı

Paykasa.org’dan Siber Saldırılara Karşı Uyarı

Paykasa.org’dan Siber Saldırılara Karşı Uyarı

A+A-

Paykasa.Org, siber saldırıların yoğunlukta olduğu bugünlerde, internette alışveriş yapanları, saldırılara karşı korunmaya çağırıyor.

Gündemden hiç eksik olmayan siber saldırılar, daha çok parasal işlemlerin geçerli olduğu yerlerde kendini gösteriyor. Yapılan araştırmalara göre son bir yıl içerisinde yapılan siber saldırılardan dolayı, internet dünyasında çok kişinin kişisel bilgisi ele geçirildi. Bu da beraberinde kredi kartı dolandırıcılıklarını başta olmak üzere birçok alanda dolandırıcıların ekmeğine yağ sürüyor. Paykasa ön ödemeli kart satış hizmetlerinde uzun zamanların deneyimine sahip firmadan yapılan uyarıda https://www.paykasa.org/paykasa-ile-siber-saldirilardan-uzaklasin.html kullanıcıların, ödemelerini yaparken daha güvenli olması açısından ön ödemeli kart sistemlerinden faydalanması gerektiği konusunda uyarıyor. Paykasa İle Güvenliğinizi Koruyun www.paykasa.org yetkililerinden yapılan açıklamada; paykasa kullanıcılarının diğer ödeme yöntemlerini kullananlara göre daha güvende olduklarını söylediler. Bunun sebebine de değinilen açıklamada, “Paykasa kart, tek seferlik kullanım hakkına sahip, 16 haneli PİN kodu ve CVV numarasına sahip bir karttır. Kullanımdan sonra otomatik olarak kendini imha etmesi, üçüncü şahıslar tarafından kullanılmasını engelliyor.

Ayrıca, kişisel herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyulmadan sadece satın alınan PİN kodu ile ödemenin yapılması da yine siber saldırılardan korumak için iyi bir yöntemdirve ayrıca yatırdığınız kadar paykasa %15 bonus kazanırsınız.” dendi. Ön ödemeli kart sistemlerinde uzun zamanların deneyimleriyle hizmet veren paykasa.org, SSL sertifikası, DMCA sertifikası ve site güvenliği adına alınan diğer tedbirler sayesinde, müşterilerinin sıkıntısız alışveriş yapmalarını sağlıyor. Ayrıca canlı destek sayfasına da sahip olan www.paykasa.org, güvenli alışveriş için tercih edilebilecek en iyi adreslerden biridir.

Önceki ve Sonraki Haberler