1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Pegasus'tan "Ucuz Bilet" Kampanyası
Pegasustan Ucuz Bilet Kampanyası

Pegasus'tan "Ucuz Bilet" Kampanyası

İSTANBUL (AA) - Pegasus Hava Yolları, biletlerini 5-8 Eylül tarihleri arasında alanlara, kış aylarında yurt içinde 12,99 TL'den, yurt dışında da 21,99 dolardan başlayan fiyatlarla uçma imkanı...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Pegasus Hava Yolları, biletlerini 5-8 Eylül tarihleri arasında alanlara, kış aylarında yurt içinde 12,99 TL'den, yurt dışında da 21,99 dolardan başlayan fiyatlarla uçma imkanı sağlıyor.

Şirket açıklamasına göre, Pegasus, "Türkiye'nin hali hazırdaki en ucuz bilet fiyatları"nı içeren bir kampanya başlattı. Kampanyaya katılmak isteyenler, biletlerini 5-9 Eylül tarihleri arasında "flypgs.com" ya da Pegasus'un mobil uygulamalardan aldıklarında, 1 Kasım 2016 ile 25 Mart 2017 tarihleri arasında yapacakları yurt içi seferlerde 12,99 TL'den, yurt dışı seferlerde ise 21,99 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Pegasus'un yeni kampanyası, kasım başından mart sonuna kadarki tüm kış uçuşları için geçerli olacak. Yolcular, yeni kampanya ile Pegasus'un 33'ü yurt içinde, 69'u yurt dışında olmak üzere toplam 40 ülkedeki 102 uçuş noktasında kış tatillerini geçirebilecek, iş, aile, akraba ziyaretleri için düşük maliyetli uçak biletlerinden faydalanabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler