1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Pegasus'tan "Yurt Dışına 39 Dolara Uçuş" Fırsatı
Pegasus'tan "Yurt Dışına 39 Dolara Uçuş" Fırsatı

Pegasus'tan "Yurt Dışına 39 Dolara Uçuş" Fırsatı

İSTANBUL (AA) - Pegasus Hava Yolları, Sevgililer Günü kampanyasında biletlerini 9-11 Şubat'ta alan misafirlerine 15 Mart - 22 Haziran 2017'de tüm yurt dışı...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Pegasus Hava Yolları, Sevgililer Günü kampanyasında biletlerini 9-11 Şubat'ta alan misafirlerine 15 Mart - 22 Haziran 2017'de tüm yurt dışı uçuşlarında 2'nci kişiyi her şey dahil tek fiyat 39 dolara uçurma fırsatı sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamada, Pegasus'un Eski Sevgiliye Dönüş temalı Sevgililer Gününe özel kampanyasında, biletlerini 9-11 Şubat'ta www.flypgs.com'dan veya Pegasus mobil uygulamasından alanlar, 15 Mart - 22 Haziran 2017'de yurt dışına yapacakları uçuşlarında 2'nci kişiyi her şey dahil tek fiyat 39 dolara uçurma fırsatı yakalayacak.

Pegasus, kampanya duyurusunu ise Eski Sevgiliye Dönüş temalı 40 saniyelik bir dijital filmle sosyal medya üzerinden gerçekleştiriyor. Filmde uygun fiyatlı biletleri kaçırmamak için eski sevgilisine dönen bir gencin hikayesi anlatılıyor.

Misafirler, Pegasus'un 69 yurt dışı uçuş noktası ve kampanya ile ilgili detaylı bilgilere www.flypgs.com üzerinden ulaşabiliyor, dilerlerse biletlerini almadan önce www.flypgs.com/plus/ adresinden veya Pegasus'un mobil uygulaması üzerinden Pegasus Plus programına ücretsiz üye olarak uçuşlarından puan kazanabiliyor.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler