1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Pegasus'tan Yüzde 50'ye Varan İndirim Kampanyası
Pegasus'tan Yüzde 50'ye Varan İndirim Kampanyası

Pegasus'tan Yüzde 50'ye Varan İndirim Kampanyası

İSTANBUL (AA) - Pegasus Hava Yolları, 15-17 Şubat'ta bilet alan misafirlerine 15 Mart-22 Haziran'da yapacakları tüm uçuşlarda yüzde 30 ila yüzde 50 arasında...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Pegasus Hava Yolları, 15-17 Şubat'ta bilet alan misafirlerine 15 Mart-22 Haziran'da yapacakları tüm uçuşlarda yüzde 30 ila yüzde 50 arasında değişen indirimlerle uçma fırsatı sunuyor.

Pegasus Hava Yolları'ndan yapılan açıklamaya göre, bahar kampanyasıyla biletlerini 15-17 Şubat'ta www.flypgs.com ve Pegasus mobil uygulamasından alanlar, 15 Mart-22 Haziran'da gerçekleştirecekleri tüm yurt içi ve dışı uçuşlarda, her şey dahil bilet fiyatlarının üzerinden yüzde 30 ila yüzde 50 arasında değişen indirimlerle uçma fırsatı elde ediyor.

Kampanyadan faydalanmak isteyen misafirler, hat bazındaki indirim oranlarını internet sitesinden öğrenebiliyor.

Misafirler, Pegasus’un 32 yurt içi ve 69 yurt dışı uçuş noktası ile ilgili detaylı bilgilere www.flypgs.com üzerinden ulaşabiliyor, dilerlerse biletlerini almadan önce www.flypgs.com/plus/ adresinden veya Pegasus’un mobil uygulaması üzerinden Pegasus Plus programına ücretsiz üye olarak uçuşlarından puan kazanabiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler