1. HABERLER

  2. ADS

  3. Perde Seçimi
Perde Seçimi

Perde Seçimi

Perde Seçimi

A+A-

Bir evin dekorasyonunun en önemli parçalarından biri olan perde modelleri ve fiyatları konusunda geniş bir açıda incelenebilir. Stor, zebra, tül, kanat, bambu stor gibi birçok çeşidi olan perde seçimi yapılırken birden çok değerlendirme konusu vardır. Bayanların genelde kolay temizlenebilirlik özelliği aradığı bu ev aksesuarı farklı tarzlar için farklı modeller de sunmaktadır. Yeni ev döşeyenlerin yeni tercihi modern perde ise görüntü açısından spor, farklı desen ve renklerle canlandırılmış modellerden oluşmaktadır. Mutlaka evin dekorasyonuna renk ve tarz olarak uyması gereken bir aksesuar olan perde bir evin hem görüntü hem de fonksiyon olarak kurtarıcısıdır.

Perde Markaları

Türkiye’de adını duyurmuş perde markalarından bir tanesi brillant perde. Brillant özellikle gösterişli tülleri ve gösterişli kanat perdeleriyle meşhur olan bir marka. Bunun dışında çok modern stor ve zebra perde üretimi de yapan brillant perde fiyatlar açısından da her keseden alıcıya hitap edecek bir fiyat listesi oluşturmuş. Bir diğer firma ise Ankara’da şubesi bulunan persan markası olarak söylenebilir. Satış odağı dışında yeni ürünler de ürettiği için birçok orijinal ve modern perde modelinin rastlanılabileceği firmanın ürünlerine online alışveriş sayesinde de ulaşılabiliyor. Bu sayılanlar dışında birçok ilde şubesi bulunan firmalar da mevcut.  Firmanın şubesi üzerinden alışveriş yapılabilecek markaların bir diğeri de taç perde markası. 40 yılı aşkın süredir ülkemizde hizmet veren bu firma ev tekstili ürünleri konusunda dönem dönem satış rekorları kırmış bir firma olarak kayıtlara geçiyor. Yalnızca perde değil bornoz, havlu, nevresim takımı gibi birçok ürünü olduğu için ev döşeme konusunda birden fazla ihtiyacı olan kişiler tarafından tercih edilen bir firma oluyor. Türkiye’de 15 yıldır bu sektörde hizmet veren ve ülke genelinde 91 şubesi olan linens perde bir diğer sevilen perde markası.

Online Perde Siparişi

Online alışverişin oldukça yaygınlaştığı günümüzde Evidea internet sitesi üzerinden evden çıkmadan ölçüler verilerek ev için özel diktirilebilecek perdelere ek olarak hazır ölçülerde üretilmiş zebra,  tül, kanat ya da stor perde siparişi verilebiliyor. Ücretsiz teslimat, kapıda ödeme ve güvenli kredi kartı alışverişi sayesinde tercih edilebilecek olan bu internet sitesi buna ek olarak oldukça indirimli olan perde fiyatları sayesinde de müşterilerini mutlu ediyor. Sipariş verildikten birkaç gün sonra hazır oluyor ve ücretsiz nakliyat sayesinde hiçbir zarar görmeden sahibine ulaştırılıyor. Uzun süre beklenmesi gerekmediği için perde siparişinde tercih sebebi olan Evidea sitesi başka birçok ürünle de hizmet veriyor.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler