1. HABERLER

  2. ADS

  3. POPO BÜYÜTME
POPO BÜYÜTME

POPO BÜYÜTME

POPO BÜYÜTME

A+A-

Güzellik kavramı görecelidir ve herkese göre değişkenlik gösterir. Ancak popo güzelliğinde kadınlar genellikle ortak noktada buluşurlar. Poponun vücut ile doğru orantıda olması, yeterli düzeyde belirgin olması ve yuvarlak görünümde olması ideal poponun özelliklerindendir. Kişinin ihtiyaçlarına göre farklı teknikler yardımı ile popo şekillendirilir.

Popo büyütme, kişinin poposunun küçük olmasından şikayet etmesi durumunda akla gelen ilk yöntemdir. Popo büyütme, kişinin vücut ölçülerine oranla daha büyük kalçalara sahip olmak isteyen, kendini daha özgüvenli hissetmek isteyen ve daha estetik kalçalara sahip olmak isteyen bayanların tercihidir. 18 yaşından sonra hastanın da herhangi bir sağlık probleminin olmaması durumunda rahatlıkla uygulanabilir. Popo büyütme sonrasında kişinin kendine olan özgüveni artar ve dilediği daha belirgin bir popo görünümüne kavuşur.

Popo büyütme, kadınlarda olduğu kadar erkekler tarafından da tercih edilmektedir. Erkek hastalar genellikle pantolon giydikleri zaman pantolon arka kısmının boş kalmasından şikayetçi olurlar ve bu sebeple plastik cerrahlara başvururlar. Erkek hastalarda kalça kısmında kaba eti oluşturan kasları yetersiz gelişiminden kaynaklı hoş olmayan bir görünüm vardır ve bunu düzeltmek amacı ile popo büyütme tercih edilir. Bu tür kişilerde popo kısmı dümdüzdür ve geriye doğru bir çıkıntı yoktur. Bu görünümü yok etmek popo protezi ile mümkündür.

Popo büyütme günümüzde oldukça fazla tercih edilen uygulamalar arasındadır. Daha estetiksel kaygıların giderilmesi amacı tercih edilmekte olup istenilen sonuçları elde etmek mümkündür.

http://www.drtamersakrak.com/popo-buyutme-estetigi.html

 

Önceki ve Sonraki Haberler