1. HABERLER

  2. ADS

  3. Prefabrik Ev Konya’da Şekilleniyor
Prefabrik Ev Konya’da Şekilleniyor

Prefabrik Ev Konya’da Şekilleniyor

Prefabrik Ev Konya’da Şekilleniyor

A+A-

Pratikliği, kolay inşa edilebilirliği ve ekonomik olması sebebiyle son yıllarda kullanımı bir hayli artan prefabrik ev konya başta olmak üzere ülkemizin pek çok bölgesinde tercih ediliyor. Gerek dayanıklılığı gerekse sıcak ve soğuğa karşı yalıtımı ile betonarme yapıları aratmayan prefabrik ev modelleri pek çok farklı alternatifi ile özellikle kırsal bölgelerde yaşamını sürdürmek isteyen insanlarımızın ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Peki prefabrik evler hakkında en çok merak edilenlerin başında gelen fiyat farklılıkları nasıl oluşuyor ve bu farklılığın temel sebepleri nelerdir bunlardan bahsedelim. İlk olarak hemen belirtelim ki prefabrik yapılarda fiyat farklılıklarının oluşmasının temel sebebinde kullanılan malzemenin kalitesi yatıyor. Malzemeler kendi içinde kalite sınıflarına ayrılırken yerli üretim veya ithal malzeme olup olmamasına göre de bu değişim farklı şekilde artıyor.

Kışın soğuğa ve yazın sıcağına karşı yalıtım görevi yapan malzemeden tutun da tabanda kullanılacak malzemeye kadar pek çok madde fiyat üzerinde doğrudan etki sağlıyor.

Bu sebeple prefabrik ev yaptıracakların mutlaka ama mutlaka yaptıracağı yapıda kullanılacak malzemeleri detaylı bir şekilde öğrenmesi ve bu detaylara göre yapının ortaya çıkması, uzun yıllar boyunca prefabrik evin ilk günkü gibi kalmasında oldukça önemli rol oynuyor.

Konya merkezli olarak üretimlerini sürdüren SUNPREFABRİK, bu alanda yılların tecrübesi ile müşterilerine prefabrik yapılar üretmeye devam ediyor. İstenilen proje detaylarına göre ve istenilen büyüklükte bina üretebilen firma ile detaylı bir görüşme sonrasında siz de hayalinizdeki prefabrik eve kavuşabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve iletişim için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.sunprefabrik.com.tr/

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler