1. HABERLER

  2. ADS

  3. Prefabrik Nedir?
Prefabrik Nedir?

Prefabrik Nedir?

Prefabrik Nedir?

A+A-

 

Prefabrik, fabrikasyon olarak üretimi yapılan tek tek parçaların birleştirilmesi sonucu oluşan yapıtlardır. Konutun yapılacağı zemine monte edilerek yerleştirilir. İhtiyaca göre tek ya da çok katlı istenilen renkte yapılabilir. Etrafa hiçbir şekilde rahatsızlık vermez, çevre dostudur.

Prefabrik Ev Yaptırmak İsteyenler Dikkat!

Zamandan tasarruf etmek isteyen, kısa sürede evinin anahtarını eline almak isteyenlerin tercihidir prefabrik ev. Yapılarda çimento, çelik ve yonga levhalar kullanılır. Ekonomik olması, esnek bir yapısının olması ve zemin kaymasına dayanıklı olması olası deprem ihtimaline karşı daha dayanıklı olmasını sağlar. Prefabrik evlerin kullanım alanları geniştir. Hastaneler, okullar, sosyal tesisler ve şantiye alanlarında tercih edilir. Her alan ve büyüklüğe göre yapılabilir. Prefabriklerde ki ısı ve ses yalıtımı diğer yapılara göre daha iyidir. 40-70 yıl ömürleri vardır. Yaz kış kullanıma müsaittir.

Şantiyelerin Kurtarıcısı Konteyner

Konteyner yapılar, aynı prefabrik yapıtlar gibi fabrikalarda üretilip istenilen alana hızlıca yerleştirilen yapıtlardır. İklim koşullarına dayanıklı oluşu, düşük maliyetli oluşu, farklı yerlere taşınabilme özelliğiyle şantiye alanlarının kurtarıcısıdır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun olanı bulmak için www.ozgeyapi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler