1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Protokol Üyeleri KTO'nun Yeni Binasını Gezdi
Protokol Üyeleri KTOnun Yeni Binasını Gezdi

Protokol Üyeleri KTO'nun Yeni Binasını Gezdi

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, yeni hizmet binasının bu yılın sonunda hizmete açılacağını söyledi.

A+A-

KAYSERİ (AA) - Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, yeni hizmet binasının bu yılın sonunda hizmete açılacağını söyledi.

Hiçyılmaz, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Palacıoğlu'na Kocasinan Bulvarı'ndaki yeni hizmet binasını gezdirdi.

Burada mimar Yavuz Önem tarafından katılımcılara binanın yapısı hakkında bilgi verildi.

Hiçyılmaz, inşaat çalışmalarının genel olarak yüzde 46'sının tamamlandığını belirterek, binanın bu yılın sonunda hizmete açılacağını söyledi.

Çalışmanın yanı sıra binanın sosyal kullanım alanları da bulunduğunu anlatan Hiçyılmaz, "Yeni binada farklı kentlerden gelecek oda başkanlarının ağırlanacağı bir mekan da olacak." dedi.

Gezinin ardından verilen yemekte konuşan Vali Orhan Düzgün de Kayseri'nin sanayi ve ticaret alanında gelişmiş bir kent olduğunu belirtti.

Düzgün, KTO'nun yeni binasının hayırlı olmasını diledi.

Önceki ve Sonraki Haberler