1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Ptt'den Bayram İçin Tebrik Kartı Kampanyası
Pttden Bayram İçin Tebrik Kartı Kampanyası

Ptt'den Bayram İçin Tebrik Kartı Kampanyası

Karaman PTT Başmüdür Vekili Ahmet Topçu, Posta ve Telgraf Teşkilatı AŞ’nin (PTT), Kurban Bayramı'na yönelik hazırlanan tebrik kartlarını vatandaşlara ücretsiz sunacağını...

A+A-

 Karaman PTT Başmüdür Vekili Ahmet Topçu, Posta ve Telgraf Teşkilatı AŞ’nin (PTT), Kurban Bayramı'na yönelik hazırlanan tebrik kartlarını vatandaşlara ücretsiz sunacağını bildirdi.
Topçu, yaptığı yazılı açıklamada, şirketin, tebrik kartı gönderme alışkanlığını yaygınlaştırmak ve hizmet kullanılırlığını sağlamak üzere 'Tebrik Kartı Bizden, Göndermek Sizden' kampanyasını düzenlediğini belirtti.
Bu yılki Kurban Bayramını kapsayacak şekilde düzenlenen kampanya kapsamında, tebrik kartlarının posta ücreti müşterilerden tahsil edilmek üzere ücretsiz verileceğini ifade eden Topçu, şunları kaydetti:
"20 grama kadar yurt içi/KKTC 60 kuruş, yurt dışı 1 lira 20 kuruştan kabulü yapılacaktır. Ayrıca tüm özel günlerde olduğu gibi Kurban Bayramı öncesi 5 gün içerisinde postaya verilen Posta Kargosu ve APS kurye gönderilerine yurt içinde yüzde 10 indirim uygulanacak. Bu vesile ile Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu daha nice bayramlar geçirmenizi temenni ederim."

Önceki ve Sonraki Haberler