1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Qnb Finansbank'tan Yetenekli Öğrencilere Destek
Qnb Finansbank'tan Yetenekli Öğrencilere Destek

Qnb Finansbank'tan Yetenekli Öğrencilere Destek

İSTANBUL (AA) - Çağdaş Eğitim Vakfı'nın "Harika Yetenekler" projesi kapsamında eğitimlerine devam eden yetenekli öğrencilere bir destek de QNB Finansbank'tan...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Çağdaş Eğitim Vakfı'nın "Harika Yetenekler" projesi kapsamında eğitimlerine devam eden yetenekli öğrencilere bir destek de QNB Finansbank'tan geldi.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, QNB Finansbank sponsorluğundaki gecede sahne alan gençleri aralarında Çiğdem Simavi, Arzuhan Yalçındağ, Suzan Sabancı gibi iş dünyasından isimler de izledi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras, sosyal sorumluluk projelerinde yaratıcılığı desteklediklerini belirtti.

Aras, "İnsan odaklı bir yönetim anlayışıyla çalışan bankamız geleceğin yaratıcı liderlerinin analitik ve farklı düşünebilen, pozitif yaklaşıma sahip nesiller yetiştirmekten geçtiğine inanıyor. Minik Eller Büyük Hayaller platformumuzla bilim ve sanat üreten gençlerimize ve çocuklarımıza destek oluyor, analitik ve yaratıcı düşünmeyi teşvik ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler