1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Ramazan Bayramı Kutlanıyor

Ramazan Bayramı Kutlanıyor

Kırıkkale Valiliğinde düzenlenen bayramlaşma programına protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı

A+A-

KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale Valiliği tarafından bayramlaşma programı düzenlendi.

Kırıkkale Valisi Mehmet İlker Haktankaçmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla valilikte düzenlenen programda, milletvekilleri, kurum ve kuruluş müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş adamları ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Haktankaçmaz, burada yaptığı konuşmada, vilayet olarak bayramın iyi geçmesi için belediye hizmetleri, güvenlik ve sağlık açısından bütün tedbirleri aldıklarını söyledi.

Kentin bulunduğu bölge itibarıyla trafik açısından önemli bir yoğunluk olduğunu ifade eden Haktankaçmaz, "Kentte büyük bir trafik hareketliliği söz konusu. Bu konuda duyarlılık içerisindeyiz. Bütün ekiplerimiz 24 saat görevinin başındadır. Araç sürücülerinden istirhamımız trafik kurallarına uymaları. İl olarak bu bayramda da huzur ve güven içerisindeyiz. Bütün vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı kutluyorum." diye konuştu.

Törene, AK Parti Kırıkkale milletvekilleri Ramazan Can, Abdullah Öztürk ve Mehmet Demir, Garnizon Komutanı Tümgeneral Asım Kocaoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İl Jandarma Komutanı İsa Çakmak, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ile vatandaşlar katıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler