1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ramazan Bayramı'na Doğru
Ramazan Bayramına Doğru

Ramazan Bayramı'na Doğru

ÇANKIRI (AA) - Çankırı Emniyet Müdürlüğü, Ramazan Bayramı dolayısıyla alınan tedbirler hakkında bilgi verdi.Emniyetten yapılan yazılı açıklamada, halkın yoğun olarak kullandığı...

A+A-

ÇANKIRI (AA) - Çankırı Emniyet Müdürlüğü, Ramazan Bayramı dolayısıyla alınan tedbirler hakkında bilgi verdi.

Emniyetten yapılan yazılı açıklamada, halkın yoğun olarak kullandığı bölgelerde çeşitli dolandırıcılık olaylarına karşı yaya ve motorize ekiplerin artırılacağı kaydedildi.

Açıklamada, otogar ve otobüs duraklarında sık sık kontrollerin yapılacağı belirtilerek, şunlara yer verildi:

"Muhtemel olayların önlenmesi veya vatandaşlarımızın huzurunu bozan davranışların men edilmesi ve aranan kişilerin yakalanması amacıyla umuma açık istirahat ve eğlence yerlerinin bayram tatili süresince kontrolleri yapılacak. Mezarlıklar bayram tatili süresince yoğun olarak ziyaret edileceğinden, gerekli güvenlik önlemleri alınacak. Tüm yol kullanıcılarının Ramazan Bayramını düzenli ve güvenli bir trafik ortamı içinde geçirmelerini sağlamak amacıyla, güzergahlarda yeterli sayıda resmi ve sivil ekipler ile görev alınacak ve denetimler yürütülecektir."

Sürücülerin yolculukları sırasında dikkatli olmaları uyarısında bulunarak dinlenmeden yola çıkmamaları gerektiği vurgulandı.

Önceki ve Sonraki Haberler