1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ramazan Bayramı'na Doğru
Ramazan Bayramına Doğru

Ramazan Bayramı'na Doğru

ESKİŞEHİR (AA) - Tepebaşı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı öncesinde ilçe genelinde temizlik yaptı.Belediyeden yapılan açıklamada, yaya olarak görev yapan...

A+A-

ESKİŞEHİR (AA) - Tepebaşı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı öncesinde ilçe genelinde temizlik yaptı.

Belediyeden yapılan açıklamada, yaya olarak görev yapan süpürge ekiplerinin yanı sıra farklı noktalarda gün boyu çalışan süpürge aracı ve yol yıkama aracı ile de cadde ve sokakların yıkanarak ve süpürülerek temiz bir hale getirildiği, cadde ve sokakların yıkanma çalışmalarında ise özellikle gün içerisinde araç trafiğinin yoğunluğunu göz önüne alınarak belirli saatlerde yapıldığı kaydedildi.

Açıklamada, tüm bu çalışmalara paralel olarak Ramazan Bayramı öncesinde ana arterlerde bulunan konteynerlerin toplanarak deterjanlı ve tazyikli su ile yıkandığı, pis kokularından ve kirli görünümlerinden eser kalmayan konteynerlerin temiz bir şekilde yerlerine yerleştirildiği ifade edildi.

Ayrıca ilçede zamansız çıkarılan çöplerin önüne geçilmesi içinde vatandaşlardan çöplerin 19.00-21.00 saatlerinde çıkarması istendi.

Önceki ve Sonraki Haberler