1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ramazan Bayramı'na Doğru
Ramazan Bayramına Doğru

Ramazan Bayramı'na Doğru

ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.Karacan, birlik ve beraberliğin pekiştiği huzur, rahmet ve bereketi kuşanmış bir...

A+A-

ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Karacan, birlik ve beraberliğin pekiştiği huzur, rahmet ve bereketi kuşanmış bir ramazan ayının daha idrak edildiğini belirterek, bayrama kavuşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

Barış ve kardeşlik binasının tesis edilmesi gerekirken, dünyanın birçok yerinde kardeş kanı akıtıldığını ve milyonlarca insanın zulme uğradığını ifade eden Karacan, şunları kaydetti:

"Bu müstesna günlerde en yakınımızdan başlayarak birlik ve beraberlik içinde olduğumuzu bir kez daha göstermeli, terörün hedefine ulaşmasına hizmet edecek yılgınlığı göstermemeli, milletçe dimdik durmalıyız. Bizler tarih boyu sevgi ve hoşgörüyle kenetlenmiş, gücünü inancından ve kutsal değerlerinden almış, canını aziz vatan için feda etmiş şehitlerin evlatlarıyız. Böyle güzel bayram günlerinde diğer günlerden daha fazla kenetlenip, birlik ve beraberlik içinde olmamız bizi birbirimize düşürmek, ülkemizi bölüp parçalamak isteyenlere vereceğimiz en büyük cevaptır. Bu düşüncelerle; başta vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz olmak üzere, hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum."

Önceki ve Sonraki Haberler