1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ramazan Bayramı'na Doğru
Ramazan Bayramına Doğru

Ramazan Bayramı'na Doğru

SİVAS (AA) - Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel ve Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.Yüksel, mesajında, bayramın tüm hanelere,...

A+A-

SİVAS (AA) - Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel ve Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Yüksel, mesajında, bayramın tüm hanelere, ocaklara, gönüllere, İslam dünyasına ve insanlığa huzur, saadet, selamet getirmesi temennisinde bulundu.

Milletçe bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Yüksel, "Bu mübarek bayramın, bizi her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

Çiftçi de mesajında, bayramların yürekleri bütünleştiren, kardeşliği pekiştiren, kırgınlıkları onaran önemli günler olduğunu belirtti.

İnsanlığı, barışa, sevgiye ve kardeşliğe yönlendiren bu günlerin tüm İslam alemine huzur ve barış getirmesini temenni eden Çiftçi, "Bu bayramda yaralı gönülleri, kırgın yürekleri onaralım. Başta büyüklerimizin, yetimlerin, gariplerin, yaşlıların ve kimsesizlerin tebessümüyle bayramımızı aydınlatalım. Bu duygular içinde tüm hemşehrilerimin ve bütün İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum." açıklamasında bulundu.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler